Messy.Boat.Bitch.On.Yacht

מסיבות בטחוניות

| Login | Join | | Daily News (Requires Patience) | jlm.notenet | ShumMa.com
 
 
Events from Saturday Nov. 01, 2008 to Monday Dec. 01, 2008 [332]

Saturday Nov. 01, 2008 - 12:00 Add to Google Calendar

תערוכות נפתחות בבית האמנים ירושלים

12:00 @ Artists House
 

 

בית האמנים תערוכות נובמבר - דצמבר 2008
פתיחה: שבת 1.11.2008 בשעה 12:00 נעילה: שבת 13.12.2008 בשעה 14:00
אריה ארוך/ עבודות ממוזיאון ישראל
   אוצרת: תמנע זליגמן
בתערוכה, המציינת 100 שנה להולדת אריה ארוך, מוצגות יצירות מאוסף מוזיאון ישראל וכן יצירות מאוסף משפחת ארוך שהושאלו למוזיאון בהשאלה ארוכת טווח. עבודות שיצר האמן בימיו כסטודנט בפריז ניצבות לצד עבודות שיצר סמוך למותו בשנת 1947. אלה גם אלה ממחישות את התפתחות סגנונו המופשט ומציגות את הלקסיקון החזותי המלא שיצר ואת מגוון הטכניקות שהתמחה בהן: צבעי-שמן, עפרונות, גירי פסטל שמנוניים, הדבּק (קולאז') על עץ ועל נייר, תבליטים ושעתוקים. מתערוכת מחווה זו מצטייר ארוך כאמן שהשפעתו וחשיבותו ניכרות עדיין בנוף האמנות המקומי. ההתבוננות ביצירותיו שבה ומציגה אותו כאחד מאבות האמנות הישראלית.
שיחי גלריה עם אוצרת התערוכה, תמנע זליגמן, יתקיימו ביום שלישי, 18.11.2008 וביום שלישי, 9.12.2008 בשעה 19:00 בבית האמנים.
מני סלמה/ ז.כ.ר
אוצר: משה קרון
תערוכתו רחבת היריעה של הצייר מני סלמה מקיפה למעלה משני עשורים ביצירתו. שם התערוכה - ז.כ.ר - הוא שורש משותף לזָכָר ולזיכרון.
מני סלמה יוצר בדרך כלל על מצעים 'נטושים', כגון מדפים, דלתות מטבח, לוחות עץ ומתכת וכריכות ישנות של ספרים שהתבלו. הוא מצייר ברגישות רבה, תוך שהוא נותן מקום וכבוד לעקבות חייהם הקודמים של המצעים ומקיים דיאלוג בין חייו ועולמו הפנימי לבין המשקעים וטביעות האצבע של עברם. סלמה הוא צייר ישראלי, נוף ההוויה המקומית. שבריריות הקיום ופחד המוות מוצאים את מקומם בסמלים ובתכנים המופיעים ונמוגים בעבודותיו. כרשם משובח, בעל כישרון נדיר להרים את העיפרון ולהניח לציור לצבור את עוצמתו, אמירתו שירית, מזוככת וחסכנית. הרישום במידה הקטנה מהווה גם הוא בחירה באינטימיות, שיש בה משום הזמנת הצופה להתקרב אל הרקמות העדינות והכואבות של חיינו.
הזכר, הנדרש להגיב באחת משתי האפשרויות - "הילחם או הימלט" - בוחר בתערוכה זו בהימלטות, בהימנעות מעימות. במנוסתו מפני סכנת המוות, הוא נכנע לתאוות הקיום. השלד והגולגולת, החוזרים שוב ושוב בעבודותיו של סלמה, מייצגים את הזכר המנסה לוותר על מאפייני זהותו כ"גיבור החייל".
התערוכה מלווה בקטלוג
אבי סבח- תערוכת יחיד לזוכה פרס לציור ע"ש אסנת מוזס לאמן צעיר לשנת 2008
הועדה להענקת פרס ע"ש אסנת מוזס לשנת 2008 החליטה להעניק פרס לציור לאמן צעיר לשנת 2008 לאמן אבי סבח.
מנימוקי ועדת השופטים: ציוריו של אבי סבח משמשים כמרחבי כלאיים בהם נפגשים עולמות נבדלים ומייצרים יחדיו חלל פרדוקסאלי בו מועמדת בספק עצם האפשרות ללכוד זיכרון ולהכילו בחומר. באמצעות פעולות פיזיות בחומר של הציור - שפיכה, שפשוף, הטבעה - מגדיר סבח את הציור כפני שטח בלבד, כמקום קונקרטי חסום וחסר נשמה, אך בה בעת הוא שואף להעניק ל"גולם" הזה של הציור רוח חדשה.
המרחב התרבותי שלו מורכב ורב-שכבתי: מצד אחד נדמה שהוא מבקש להחזיר את הפאתוס הקתולי אל הציור, ולהעניק לסימן הטקסטואלי המופשט גוף מיוסר, פצוע ומדמם, ומצד שני נדמה שהוא מחבק דווקא את הסביבה הישראלית הדלה, כאילו ביקש להכיר בפורמאיקה המלאכותית כבסימן של אותנטיות פשוטה ובלתי מתיימרת.
כך, בתנועה בלתי פוסקת בין ניגודים תרבותיים ובהתנגשויות של חומרים הדוחים ומכלים זה את זה, מתפתחת יצירתו המקורית, המרתקת והמטרידה של אבי סבח.
התערוכה מלווה בקטלוג
תערוכה מס' 2 בסדרת נדבך 15 –  דגנית בן אדמון/ אקונומיקה
   אוצרת: סמדר לוי
ניקיון יסודי של הבית, לנקות עד יסודות הבית: שטיחים מתגלגלים, רהיטים וחפצים נערמים האחד על גבי השני, מפנים משטחי קיר ורצפה לקרצוף ושטיפה. האקונומיקה השוטפת את הכל, מאכלת ומעכלת כל שריד של התרחשות קודמת, מנקה ומבריקה, ממלאה את האויר בריח אמוניה. בתערוכתה "אקונומיקה" יוצרת דגנית בן אדמון מרחב מבהיק מניקיון, סטרילי כמעט, כמו זה של בית סבתה. תוך שהוא נשען על הקשבה לעבר, מצטמצם המרחב הביתי אל מרחב המסדרון, שבו מוצבים תצלומים לצד אובייקטים פיסוליים - מולבנים ברובם, כמו נשטפו באקונומיקה: עציצי צמחים מטפסים ו/או טורפים, שטיח, פסטלות (הדומים מרוקאיים) לישיבה או ספה בחצר, עטלף ונחשים. מערך היוצר מרחב ביתי מלנכולי ומעורער, שבו הניקיון האובססיבי ובוהק הרצפה הממורקת לא מצליחים להסוות או לעמעם פחדים ורגעים מוקפאים ורדופים, שתוקים. כמו בעבודותיה הפיסוליות הקודמות, בהן ערערה על הפרטי והביתי ועימתה את התקני עם החולה והמוחלש, גם כאן ממשיכה בן-אדמון את הדיאלוג שלה עם העבר. תחת הפסדה המצוחצחת היא מנסה לחזור אל מה שקיים מתחת - לפני הניקיון ואחריו, תחת יסודות הבית - לחלץ את אותו פונקטום מכונן, אותה דקירה או טראומה שאינה ניתנת  למילול או להבנה רציונאלית.
הכניסה חופשית - לפרטים נוספים: www.art.org.il

 

 
Time: 12:00
Price: ₪ 0

by: artists


Saturday Nov. 01, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

חסידעבאדי אוהב את העולם

22:30 @ HaKatze
 

די ג'יי חסידעבאדי עם שפע של אהבה ומוסיקה טובה מרחבי תבל

 
Time: 22:30
Price: ₪ 0

by: hakatze


Saturday Nov. 01, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

הדגים ונמק לייב!

19:00 @ 39 Hebron Road, JLM
 

נמק (קובי אור ובועז גולדברג) והדגים (אוראל רייך, גיל לביא, אלעד סקטור ואדם קומן)

מופיעים בדרך חברון 39

 

הכניסה חופשית, יהיה אוכל.

מי שיכול, שיביא אוכל (טבעוני) או שתייה

 

פרטים נוספים באימייל

xyossix@gmail.com

או בטלפון 052.4555903

 

שימו לב, ההופעה בבית פרטי - נא להתנהג בהתאם

איתמר ואיתי - הדיירים

 

נמק מייספייס:

http://www.myspace.com/nemekkk

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0
הדגים ונמק לייב!הדגים ונמק לייב!

by: doghead


Saturday Nov. 01, 2008 - 17:00 Add to Google Calendar

הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

17:00 @ התקליט
 

17:00 - סטוק סיטי נגד ארסנל, 19:30 - טוטנהאם נגד ליברפול. האפי האוור עד 21:00 - מבחר הנחות על מגוון בירות ומוצרים אחרים בבאר

 
Time: 17:00
Price: ₪ 0
הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליההליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Saturday Nov. 01, 2008 - 2200 Add to Google Calendar

ערב הופעות אלקטרוניות עם פנטה דו פרינס (דיאל / גרמניה) ואקיוט (א

2200 @ באסס | Bass
 

ערב הופעות אלקטרוניות עם פנטה דו פרינס (דיאל / גרמניה) ואקיוט (אק דאק)

 

כניסה  - 20 ₪

 

פנטה דו פרינס הוא פרויקט הסולו המשובח והמסקרן של הנדריק ובר המשלב האוס, טכנו ואינדי.

מזה שנים הוא יוצר טכנו מינימליסטי מר-מתוק שמאיר את רחבות הריקודים וגם מותיר את חותמו במערכת הסטריאו הביתית.

וובר הוא אחד האמנים המוערכים והמבוקשים בעולם הטכנו, ובסצינת המועדונים כמובן. הוא נחשב ל"כוכב הפופ של עולם הטכנו". באמתחתו רמיקסים לדפש מוד, פנטום גוסט, אנימל קולקטיב, ראז אוהרה ואחרים. הפקותיו המוזיקליות זוכות לשבחים ממפיקי על כמו ריצ'י האוטין, מרטין גור, סשה פונקה ומייקל מאייר.

וובר (33) גדל בעיירה נידחת בגרמניה ומרבית ילדותו חלפה בחלומות בהקיץ מול הפסנתר עליו ניגנו הוריו המוזיקאים

בשנות התשעים, הוא נחשף למוזיקת האינדי והבריט פופ שהשפיעה עליו עמוקות,וכשמועדוני האינדי החלו לסגור את שעריהם ואפילו למוריסי כבר נגמרו המילים והסבלנות ללונדון הגשומה, הוא החל לקבל השפעה מענקי טכנו כמו ג'ף מילס וסוון ואט.

בשנות העשרים לחייו המסע לחיפוש עצמי וריגושים חדשים הוביל אותו לניו יורק שם התגלגל אל קריירת דוגמנות שחשפה אותו לעולם הגלאם והטראש של דוגמנים ופאנקיסטים שהעניק לו השראה רבה, אך לאחר כשנתיים הוא ויתר על הקריירה הזוהרת וחזר להמבורג על מנת להתמסר למשיכתו העזה לחזור למקורות וליצור מוזיקה.

במקביל ללימודי אמנות ומוסיקה הוא החל ליצור מוסיקה שנעה בין טכנו לאקספירמנטל. בתחילת המילניום הוא הוציא את הריליס הראשון תחת השם פנטה דו פרינס בלייבל DIAL. הריליס נכנס לתודעת מבקרי מוזיקה ואמנים וזכה לשבחים. הנדריק התחיל להופיע ברחבי אירופה כדי ג'יי וכבאסיסט וקלידן במספר להקות גרמניות.

הנדריק ללא ספק המציא ז'אנר משלו במוזיקה האלקטרונית העכשווית. שילוב של רצפים שבירים ומלודיים, בייסליינס אפלים, צלצולים קסומים שמתחברים יחדיו אל מסע לעמקי הנשמה

'Diamond Daze', אלבומו מ, 2004 

, החזיר את פרוייקט פנטה דו פרינס לתודעת הקהל, האומנים והמבקרים.

הפריצה הגדולה הגיעה כאשר בתחילת 2007 שיחרר את אלבומו השני

'This Bliss' 

האלבום נמכר בעשרות אלפי עותקים, קיבל ביקורות נלהבות ברחבי העולם והזניק את הנדריק למעמד של כוכב עליון בטכנו, מה שזיכה אותו גם באהדה נלהת של אלפי מעריצים  (ומעריצות, אלו החמושות בעטים וחזיות...) ואם לא די בהשגי הבחור בתחום המוזיקלי, לוובר יפה התואר  הוענק גם באופן בלתי רשמי תואר המתלבש הטוב ביותר בטכנו

 

www.myspace.com/panthaduprince

http://www.panthaduprince.com

www.myspace.com/acutemusics

 
Time: 2200
Price: ₪ 20

by: bassjlm


Saturday Nov. 01, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

הקרנת ארט-האוס: Silent Light

21:00 @ אוזן שלישית-קומה מעל
 


זוכה פרס השופטים בפסטיבל קאן (ועוד מספר רב של פרסים בפסטיבלים בינלאומיים), סרטו של קרלוס רייגאדאס (Battle In Heaven) הוא קוריוז קולנועי לא קטן, ראשית כל משום שהוא דובר דיאלקט גרמני עתיק שמעולם לא נשמע בקולנוע. הסרט שמתרחש בקהילה דתית איזוטרית (מנוניטים), חושף את חיבוטי נפשו של אב משפחה בשם יוהאן שמוצא עצמו בסיטואציה בלתי נסבלת: הוא בוגד באשתו עם אישה אחרת. הסרט כולו מתאר את הקרב על נשמתו כשהגוף מושך לכיוון אחד ואלוהים לכיוון השני. רייגאדאס שוב משליך את הצופה לעולמות שלא הכיר.
מקסיקו/צרפת 2007, גרמנית (בערך); כתוביות באנגלית
131 דקות.

http://blog.spout.com/wp-content/uploads/silentlightgrey.png

 
Time: 21:00
Price: ₪ 25

by: sleepyslop


Saturday Nov. 01, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

הטרומבוניירה של סלוצקי

22:00 @ בית אבי חי
 

מוצש
ליין מוסיקה ישראלית מקורית
בכל מוצאי שבת יוצרים ישראלים חדשים ומוכרים נפגשים לעשות ביחד מוסיקה טובה

מנהל אמנותי: שאנן סטריט

ליין חשון: אין מילים
חודש בלי חגים פוגש מוסיקה ללא מילים

הטרומבוניירה של סלוצקי
הטרומבונים עוברים אל קדמת הבמה בערב של ג'אז ישן וחדש

להזמנת כרטיסים: 02-6215900
או באינטרנט
http://bac.org.il/Event_Series.aspx?id=00/04/08/153#event_01/153

 
Time: 22:00
Price: ₪ 30-50
הטרומבוניירה של סלוצקיהטרומבוניירה של סלוצקי

by: bac


Saturday Nov. 01, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

תיאטרון מיקרו: נדרים (הצגה)

21:00 @ תיאטרון החאן
 

 תיאטרון "מיקרו" מזמין אתכם ב-1 בנובמבר להצגה "נדרים".

 ההצגה "נדרים" מתבססת על הרומן "יוסף ואחיו". מחברו, זוכה פרס נובל, תומס מאן, יצר יצירת מופת מודרנית הנשענת על סיפורי המקרא והמדרש.

 תיאטרון "מיקרו" מעלה את גרסתו הבימתית של הסיפור המקראי האלמותי. שתי עלילות דרמתיות מקבילות על אהבה וחיפוש יאפשרו לקהל לראות את גיבורי המקרא באור חדש.

 "...החלל החצוב באבן... מכין אותך רק מעט להלם הטוטליות ששחקני תיאטרון "מיקרו" ינחיתו עליך. פה מדבר המשחק. המשחק והחיים. ההתמסרות המוחלטת של השחקנים לדמויות. ההקשבה עד כאב לעצמם ולהתרחשות... טעמי המקרא שמתגנבים אל הדיבור... להיות יעקב, רחל, לאה, יוסף, לפני ארבעת אלפי שנים והרגע הזה ממש" (צור ארליך, "מקור ראשון").

 

ההצגה מתקיימת באולם הקטן של תיאטרון החאן בשעה 21:00.
מחיר כרטיס – 65 ₪
למזמינים מראש – 50 ₪
מחיר סטודנט – 30 ₪

טלפון להזמנת כרטיסים: 02-6718281
נשמח לראותכם בין הקהל!

 
Time: 21:00
Price: ₪ 30-65
תיאטרון מיקרו: נדרים (הצגה)תיאטרון מיקרו: נדרים (הצגה)

by: mikro


Saturday Nov. 01, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

Stand-up: Starring MC Deuce (Eng)

21:00 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire presents:
Stand-up: Starring MC Deuce

Headlining: MC Deuce (Straight from the stages of New York City. After moving to Israel out of Zionist ideals, and serving in the IDF, MC DEUCE, is conquering Israeli stages with his unique brand of stand-up that combines American and Israeli cultures, different languages and extra ordinary topics...). Feature: to be announced. Lineup may change and other comedians may be added.
Location:
Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance: 35nis (30nis students, soldiers, seniors) + 18nis drink minimum purchase

Reservations: 02-624-3218 www.isrealcomedy.com

 
Time: 21:00
Price: ₪ 35nis (30nis students, soldiers, seniors) + 18nis drink minimum purchase
Stand-up: Starring MC Deuce (Eng)Stand-up: Starring MC Deuce (Eng)

by: offthewall


Saturday Nov. 01, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

גבע אלון

21:30 @ המעבדה
 

אחרי עשרה חודשים בניו-יורק, ויותר מ- 80 הופעות  ברחבי ארה"ב  (מנהטן, ברוקלין,קונטיקט, בלטימור, פילדלפיה, וורג'יניה,  סיאטל, סן פרנסיסקו, מונטרי, סנטה קרוז, ברקלי, שיקאגו,  קליבלנד, מיל וואלי, קולומבוס אוהיו, פורט ויין אינדיאנה ועוד....)  מגיע גבע אלון לסיבוב הופעות בבית

במוצ"ש ה-1.11.08 הוא נוחת במעבדה למופע מרגש במיוחד לפרטים נוספים: 02-6292000

www.maabada.org.il

גבע אלון

 
Time: 21:30
Price: ₪ 60-70

by: lab2001


Saturday Nov. 01, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

Kathy Farmer & The music makers

21:30 @ הצוללת הצהובה
 

לבונטין7, הצוללת הצהובה, ומאיה הפקות גאים להציג: NEW-YORK NOW

סדרה בת חמישה קונצרטים של מיטב אמני הג'אז הפועלים היום בניו-יורק.
הסדרה נפרשת על פני 7 חודשים וכוללת 5 קונצרטים המתקיימים
בירושלים, ת"א ובצפון.
במרכז הסדרה 5 מאמני הג'אז החשובים ביותר שפועלים היום בניו יורק שחוברים כאן בארץ לפרויקטים משותפים עם השורה הראשונה
של אמני ג'אז ישראלים.
כרטיסי מנוי מיוחדים לסדרה כולה מוצעים לקהל הרחב.

קתרין פרמר - זמרת ג'אז וסול, ביתו של החצוצרן האגדי ארט פרמר.
תבצע סטנדרטים של גדולי המלחינים (גרשווין ,קול פורטר ,דיוק אלינגטון ,ועוד..) בערב ג'אז קסום ואינטימי.
זהו ביקורה הראשון של קטי בארץ.
מנגנים: קתרין פרמר – שירה / שי זלמן - תופים / עמוס הופמן - גיטרה / גלעד אברו - בס

המיספייס של קטרין פרמר

 
Time: 21:30
Price: ₪ 80-85-90
Kathy Farmer & The music makers Kathy Farmer & The music makers

by: yellowsub


Sunday Nov. 02, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

מסיבת פתיחת שנה חגיגית לאנשי מוסררה ולחבריהם

23:00 @ HaKatze
 

Dj Wizard Ashdot(Aka Inon Peres) vs. Dj Shakedi
Dj EL-BOjer(Israel)!
Vj PlanktOn
מיצגים, וידאו ואנימציה ע"י מיטב הסטודנטים .
תלמידי מוזיקה "חדשה" שימו לב! תחרות ביטים וטראקים מטורפת.
תלמידי מדיה ואנימציה: להביא חומרים להקרנה במשך הערב

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0
מסיבת פתיחת שנה חגיגית לאנשי מוסררה ולחבריהםמסיבת פתיחת שנה חגיגית לאנשי מוסררה ולחבריהם

by: hakatze


Sunday Nov. 02, 2008 - 13:00 Add to Google Calendar

באר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל+הופעה של צ'רלי מגירה

13:00 @ הדשא של בצלאל
 

לרגל פתיחת השנה בבצלאל, אגודת הסטודנטים של בצלאל מזמינה את כל התלמידים להופעה חינם של אמן הסרף והאלטרנטיב צ'רלי מגירה ולבאר חינם בחסות התקליט והסטארדאסט. כל זה קורה בהפסקה, בין 13:00 ל-14:00

 
Time: 13:00
Price: ₪ 0
באר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל+הופעה של צ'רלי מגירהבאר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל+הופעה של צ'רלי מגירה

by: Stardust


Sunday Nov. 02, 2008 - 18:00 Add to Google Calendar

הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

18:00 @ התקליט
 

בולטון נגד מנצ'סטר סיטי. האפי האוור עד 21:00 - מבחר הנחות על מגוון בירות ומוצרים אחרים בבאר

 
Time: 18:00
Price: ₪ 0
הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליההליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Sunday Nov. 02, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

פפה אללו יישב עם החב'רה לבירה

19:00 @ פאב סטארדאסט
 

פפה אללו, חבר מועצת עירית ירושלים מטעם מפלגת מרצ וקבוע של הסטארדאסט, יגיע למקום כדי לדבר עם החבר'ה על הנושאים הבוערים על סדר היום - הבחירות הקרובות לעירייה, פעילות העירייה בשנים האחרונות, פעילותו ופעילות מפלגתו, עתיד ירושלים ועוד נושאי חברה ותרבות אחרים שעל סדר היום. תבואו, המפגש יענה לכם על הרבה שאלות

במקום יוגש כיבוד קל

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0
פפה אללו יישב עם החב'רה לבירהפפה אללו יישב עם החב'רה לבירה

by: Stardust


Sunday Nov. 02, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

חוזרים ללמוד במוסררה. הולכים לשתות בקצה בלילה

23:00 @ Musrara Galleries
 

לא שאנחנו לא ממש ממש שמחים שחוזרים ללמוד

אבל עוד לילה הוללות אחרון לזכר הקיץ לא יזיק

על הפטיפונים :
Dj Wizard Ashdot(Aka Inon Peres) vs. Dj Shakedi
Dj EL-BOjer(Israel)!
Vj PlanktOn וחברים
מייצגים, וידאו לייב ואנימציה ע"י מיטב הסטודנטים .
 
 
תחרות ביטים וטרקים מטורפת
 
הקצה
 
שושן 4
 
23:00

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0
חוזרים ללמוד במוסררה. הולכים לשתות בקצה בלילהחוזרים ללמוד במוסררה. הולכים לשתות בקצה בלילה

by: musrara


Sunday Nov. 02, 2008 - 17:00-23:00 Add to Google Calendar

"התחדשות" בעמק רפאים

17:00-23:00 @ מרכז תרבות העמים
 

האירוע נדחה בשל מזג האויר ונקבע ליום ראשון 2.11.2008
   "התחדשות"
    חגיגה של יצירה ואמנות, מוסיקה וקולינאריה

    ברחוב עמק רפאים
                                   ראשון 2 בנובמבר 2008
                                     בין השעות 17:00-23:00
                                          הכניסה חופשית!
מרכז תרבות העמים שמח להכריז על יוזמה שהפכה למסורת. חגיגת רחוב בעמק רפאים.
עמק רפאים, רחובה המרכזי של שכונת המושבה הגרמנית, המאופיין  כאחד מרחובותיה המעניינים של העיר המושך אליו אלפי אנשים, הפך במהלך השנים האחרונות למרכז עירוני תוסס. הרחוב, עתיר מבנים היסטוריים, עבר בשנים האחרונות שדרוג משמעותי מבחינת חזותו החיצונית ומהווה זירת התרחשות תרבותית חברתית טבעית לציבור הפלורליסטי בירושלים.
באירוע ישתתפו עשרות אמנים ויוצרים ירושלמים, בוגרי בתי ספר לאמנויות בירושלים שיביאו את האמנות לקהל הרחב.
 
יתקיים הייד פארק ירושלמי בנושא התחדשות ירושלמית.
 
מפגש עם אמני המושבה ביצירה: ציירים, פסלים, קדרים ונפחי זכוכית  בחצרות הבתים.
 
קבוצת "רובוקופ" יקיימו וידאו ארט לייב. הכוכבים הראשיים: העוברים והשבים.
 
קבוצת "הגיגית" יצלמו בסטודיו רחוב פתוח את החוגגים, יעבדו את התמונות בעמדות מחשב שיוקמו בסטודיו ויקרינו על גבי מסך ענק.
 
20:00 - מופע של להקות צעירות" "קונצרטה", "רביעיית ביט בוקס", "סיגמא" ו"אומגה 3" לזכרו של זהר דפן ז"ל, תלמיד י"ב בגמנסיה שנהרג לפני כ-7 חודשים בתאונת אופנוע.
 
21:00 - מופע של יהלי סובול – סולן להקת מוניקה סקס -  במתחם מוזיאון הטבע

 
הרכבים מוסיקליים תוססים: בין השמשות, מארש דונדורמה, אתניקה, יולקי פאלקי במופעי רחוב סוחפים.
כמו כן יתקיימו   ג'אם סשן, מופעי אש, יוקמו דוכני יין, תהלוכת רחוב צבעונית של כלי נשיפה ועוד.
באי האירוע יוכלו להנות מטעימות במסעדות הממוקמות לאורך הרחוב במחירים מוזלים.
האירוע הנו יוזמה משותפת של המנהל הקהילתי, מרכז תרבות העמים, עיריית ירושלים אגף תרבות המנהל וסוחרי המושבה.
לפרטים: מרכז תרבות העמים 02-5664144

 
Time: 17:00-23:00
Price: ₪ free

by: miralev


Monday Nov. 03, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

Karaoke Night

23:00 @ Off The Wall Comedy
 

Karaoke Night (following Open Mic or Improv)

Enjoy late night unprofessional singing with your friends. Or come chill in the back with our Dancing Camel Beer.

Location: Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
25nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0

by: offthewall


Monday Nov. 03, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

COMEDY: Open Mic Night in English

20:30 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire presents:
Open Mic Night in English

Weekly Comedy Open Mic. All comedy related performances welcome. This is your chance to be on stage (I don't want to hear excuses) or to just have a good time and hear some good performers. Share in the development of Jerusalem based comedy.
Location:
Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
25nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218

 
Time: 20:30
Price: ₪ 0

by: offthewall


Monday Nov. 03, 2008 - 19:30 Add to Google Calendar

פאנל מועמדים לראשות העירייה

19:30 @ ביה"ס הניסויי ברחוב רבי עקיבא(ליד ארומה ברחוב הלל)
 

 
Time: 19:30
Price: ₪ 0

by: messyboat


Monday Nov. 03, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

22:00 @ התקליט
 

ניוקאסל נגד אסטון וילה

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0
הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליההליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Monday Nov. 03, 2008 - 13:00 Add to Google Calendar

באר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל עם הופעה של רגייסטאן

13:00 @ הדשא של בצלאל
 

לרגל פתיחת השנה בבצלאל, אגודת הסטודנטים של בצלאל מזמינה את כל התלמידים להופעה חינם של להקת הרגאיי הירושלמית רגאייסטאן ולבאר חינם בחסות התקליט והסטארדאסט. כל זה קורה בהפסקה, בין 13:00 ל-14:00

 
Time: 13:00
Price: ₪ 0
באר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל עם הופעה של רגייסטאןבאר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל עם הופעה של רגייסטאן

by: Stardust


Monday Nov. 03, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

Meeting with director Avi Mugrabi and screening of his film "Z32"

20:00 @ Barbur
 

After the screening, you are invited to participate in a talk with the film director Avi Mugrabi.

 

A musical documentary tragedy. An Israeli ex-soldier who participated in a revenge operation where two Palestinian policemen were murdered seeks forgiveness for what he has done. His girlfriend does not think it is that simple, she raises issues he is yet not ready to address. The soldier willingly testifies for camera as long as his identity is not exposed. While the filmmaker keeps looking for the proper solution for concealing the soldier's identity he questions his own political and artistic conduct.

Z32 deals with the unbearable gap between a young person's disturbing testimony of his own experience as an elite soldier in the israeli army and the artistic representation of the very same testimony, about the unbridgeable void between a heartless reality and its transmission as a work of art, about how artifacts cannot become political actions and about the cynicism of making beautiful art from the atrocities of life.

Worldwide premiere at Venice Film Festival, 2008.

82 minutes, Hebrew with English subtitles

http://www.barbur.org

 

 
Time: 20:00
Price: ₪ 0
Meeting with director Avi Mugrabi and screening of his film Meeting with director Avi Mugrabi and screening of his film

by: barbur


Monday Nov. 03, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

MONKEY FAMILY (FR)

23:00 @ Sira
 

The french soundsystem continue their journey after the teknival in jordan, the free party near bet shemesh this last weekend, in jerusalem for a another free treat!!!

 

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0

by: eyesys


Monday Nov. 03, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

התעוררות מעירה את חיי הלילה עם ירמי קפלן

23:00 @ קונסטנטין
 

אירוע נוסף בסדרת "התעוררות מעירה את חיי הלילה!

ערכים, אחריות, מעורבות, אהבה לעיר וכל זה עם הרבה רוח טובה, מוזיקה וצ'ייסר בצד

ירמי קפלן בהופעה מעוררת במיוחד

די.גי'. ינון שזו מזכיר לכם לצאת להצביע ב11.11

 

 

"התעוררות-ירושלמים"

דור חדש לוקח אחריות

http://www.in-jerusalem.org/

 
Time: 23:00
Price: ₪ 25
התעוררות מעירה את חיי הלילה עם ירמי קפלןהתעוררות מעירה את חיי הלילה עם ירמי קפלן

by: wakeupinjeru


Monday Nov. 03, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

מופע חו"ל + אוי דויז'ן PSOY

21:00 @ באסס | Bass
 

 

Daniel Kahn (USA-Germany)

Psoy Korolenko (Russia)

במופע חדש "אונטרנציונל" (The Unternationale)

 

כניסה 50/60 שח

 

מופע חדש משותף של אוי דיוויז'ן, להקת הכלייזמרים הישראלים, דניאל קאהן מברלין, אומן יהודי שמשלב בשיריו כלייזמר, Pאנק וקברט, ופסוי קורולנקו ממוסקבה ,זמר וכותב שירים יהודי-רוסי. מוסיקת קברט יהודית עכשווית המבוססת על שירים מסורתיים וחדשים ביידיש, באנגלית וברוסית.

 

 
Time: 21:00
Price: ₪ 50

by: bassjlm


Tuesday Nov. 04, 2008 - 18:30 Add to Google Calendar

קפה פוליטי: ירושלים, לאן?

18:30 @ תמול שלשום
 

 

קפה פוליטי: ירושלים ,לאן?
פרופ' אברהם דיסקין ישוחח עם שלום ירושלמי ואליק מרגלית
 לקראת הבחירות לעריית ירושלים
 
 
פרופ' אברהם דיסקין הוא מרצה מהאוניברסיטה העברית, מכון ירושלים לחקר ישראל.
שלום ירושלמי הוא הפרשן הפוליטי של "מעריב"
אליק מרגלית הוא סגן עורך המקומון "כל הזמן"

 

קפה פוליטי הוא סדרת הרצאות של אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית שמטרתן ליצור שיח פוליטי לסטודנטים מחוץ לגבולות הקמפוס.

 
Time: 18:30
Price: ₪ 0

by: tmolshilshom


Tuesday Nov. 04, 2008 - 21:40 Add to Google Calendar

ליגת האלופות בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

21:40 @ התקליט
 

ליברפול נגד אטלטיקו מדריד

 
Time: 21:40
Price: ₪ 0
ליגת האלופות בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה ליגת האלופות בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Tuesday Nov. 04, 2008 - 13:00 Add to Google Calendar

באר חינם של התקליט+הסטרדסט בדשאבצלאל+ הופעות של ביצים+אשכרה מתים

13:00 @ הדשא של בצלאל
 

לרגל פתיחת השנה בבצלאל, אגודת הסטודנטים של בצלאל מזמינה את כל התלמידים להופעה חינם של להקות האלטרנטיבה המקומיות "ביצים" ו"אשכרה מתים" ולבאר חינם בחסות התקליט והסטארדאסט. כל זה קורה בהפסקה, בין 13:00 ל-14:00

 
Time: 13:00
Price: ₪ 0
באר חינם של התקליט+הסטרדסט בדשאבצלאל+ הופעות של ביצים+אשכרה מתיםבאר חינם של התקליט+הסטרדסט בדשאבצלאל+ הופעות של ביצים+אשכרה מתים

by: Stardust


Tuesday Nov. 04, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

ג'אז בצוללת: אריק שטראוס טריו

21:30 @ הצוללת הצהובה
 

אריק שטראוס, פסנתרן ומלחין, חי ועובד בשנים האחרונות בישראל לאחר שהות של 12 שנים בניו יורק, שם למד,עבד והופיע עם הרכבי טריו וקוורטט וכן עם תזמורת ג'אז-לטיני בניהולו המוזיקלי. כמו כן הופיע ביפן וברחבי ארצות הברית.

בשנה האחרונה מלחין את שירי סבו, המשורר אריה לודוויג שטראוס, בתהליך מעניין שבו חלק מהשירים מצאו מוזיקה מקורית של שטראוס שכבר הייתה קיימת ובוצעה אינסטרומנטאלית ולחלקם נכתבה מוזיקה חדשה.
בהופעה יבוצעו חלק מהשירים בלוויית טריו וזמרת סופרן וכן עיבודים של שטראוס לסטנדרטים נודעים.


מנגנים:
אריק שטראוס - פסנתר וקולות
דניאל בן-חורין - בס
עמית סילברמן - תופים
סיגל אדלר - קולות

 
Time: 21:30
Price: ₪ 0
ג'אז בצוללת: אריק שטראוס טריוג'אז בצוללת: אריק שטראוס טריו

by: yellowsub


Tuesday Nov. 04, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

pilatis class

19:00 @ כנען
 

pilatis class

bar cnaan

15 shamai st.

first class free.

please register in advance.

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0

by: dvir.sharon


Tuesday Nov. 04, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

השבוע בערב הסרטים - סרטי האנימה של סאטושי קון

21:00 @ Taamon Art Bar
 

נפתח את החודש עם שתיים מיצירותיו מרחיבות האישונים של המטאור העולה בשמי ההנפשה של יפן - סאטושי קון (Satoshi Kon).
לאחר ההתכנסות ב-21:00, נתפעל יחדיו מסרטו האחרון, "פפריקה" ("Paprika"), טריפ הזוי ומהפנט אל נבכי תת המודע האנושי (Trailer).
מיד אחרי הפסקה קלה, בשעה 23:00 נתקדם אל "סנדקי טוקיו" ("Tokyo Godfathers"), מעשייה מרגשת על העבר ומשמעותו (Trailer).
והפעם לא נגיד כלום על הקובץ המצורף, תעשו בו כרצונכם, זהו אינטרנט חופשי!
 
גבירותיי ורבותיי הנכבדים באשר אתם!
הנכם חלק מאסופת אנשים אצילה, אשר מדי שבוע תזכה בדיווח מדוייק על הנעשה בבית הקפה הנפלא "הטעמון".
מדי שלישי תבלו אל מול סרטים נבחרים ומשובבי נפש! בכל חמישי תיסחפו עם מיטב ההופעות החיות!
האירועים הם חינם אין כסף ודורשים מכם רק הגעה קלילה וספונטנית למקום!
 
אם שמחתם לשמוע - ספרו לחבריכם. במקרה והמייל הנ"ל פוגע בציפור נפשכם המצייצת, אנא שלחו אלינו בקשה להסרה מן הרשימה.

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0

by: taamon


Tuesday Nov. 04, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

CON EL TIEMPO- עם הזמן- להקת הפלמנקו הישראלית COMPAS

20:30 @ מרכז שמשון-בית שמואל
 

המופע החדש של הלהקה CON EL TIEMPO - "עם הזמן", הוא המופע הרפרטוארי התשיעי של הלהקה. זהו מופע מגוון המשלב קטעים מעולם הפלמנקו, הקלאסיקו אספניול ועוד. במופע יועלו יצירות חדשות ומקוריות של הלהקה אשר יקיפו סגנונות שונים של המחול הספרדי והפלמנקו.
ניהול אמנותי - מיכל נתן.

 
Time: 20:30
Price: ₪ 100
CON EL TIEMPO- עם הזמן- להקת הפלמנקו הישראלית COMPAS CON EL TIEMPO- עם הזמן- להקת הפלמנקו הישראלית COMPAS

by: messyboat


Wednesday Nov. 05, 2008 - 21.00 Add to Google Calendar

Ofer Golany guitar voice & percussion

21.00 @ Sideways
 

back to the days when you could get a guitar lesson

for the price of a beer

ofer's signature

the tambourine + bass drum

till now he's the only one in pALESTINE

WHO HAS MASTERED THIS

and when alone he can do 400

covers so it's a question of WHO U R

 
Time: 21.00
Price: ₪ 0

by: abu noam


Wednesday Nov. 05, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

Michael Heller

19:00 @ תמול שלשום
 

Poet Michael Heller will read from his poetry.

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0

by: tmolshilshom


Wednesday Nov. 05, 2008 - 21:40 Add to Google Calendar

ליגת האלופות בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

21:40 @ התקליט
 

ארסנל נגד פנרבחצ'ה

 
Time: 21:40
Price: ₪ 0
ליגת האלופות בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליהליגת האלופות בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Wednesday Nov. 05, 2008 - 13:00 Add to Google Calendar

באר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל עם הופעה של קולולוש

13:00 @ הדשא של בצלאל
 

לרגל פתיחת השנה בבצלאל, אגודת הסטודנטים של בצלאל מזמינה את כל התלמידים להופעה חינם של להקת הגרוב הירושלמית קולולוש ולבאר חינם בחסות התקליט והסטארדאסט. כל זה קורה בהפסקה, בין 13:00 ל-14:00

 
Time: 13:00
Price: ₪ 0
באר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל עם הופעה של קולולוש באר חינם של התקליט והסטארדאסט בדשא של בצלאל עם הופעה של קולולוש

by: Stardust


Wednesday Nov. 05, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

דיגיטל מי / רייסקינדר - ערב הופעות חיות

21:00 @ אוגנדה Uganda
 

רייסקינדר ודיגיטל מי - שני כוכבים על במה אחת עם קטעים ביחד ובנפרד

 

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0

by: uganda


Wednesday Nov. 05, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

רוקי בי & THC

22:30 @ הטיפה
 

 
Time: 22:30
Price: ₪ 0

by: hatipa


Wednesday Nov. 05, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

!DressUP

20:00 @ באסס | Bass
 

חברימות יקרותים, קרוסדרסריות ומעריצים, הומואיות ולסבים, פאמיות לוהטות, בוצ'ים בוצ'ות ובוצ'ונים, גברים טרנסקסואלים ונשים טרנסקסואליות, אוחצ'ות מהממות, פטישיסטיות וקינקיים, חברים, מתלבטים, בנים בנות ומי שבאמצע, הנכםן מוזמנימות ל

!Dress UP
ערב ג'נדר בלנדר לכל המגדרים והמינים
להתלבש. להתגנדר. להיות עצמכם. להיות עם אחרים.
5/11
רביעי 20:00
(דיוק אופנתי!!)
באסס, ההסתדרות 1, ירושלים

על במת הדראג:
* רוזה 1391 * סילבנה קצף * סמי סבבה-פילוסוף *
פרטים נוספים בקרוב

כניסה: 15 ש"ח או כפי יכולת
* http://dressup.eli7.net *

רוצים להופיע? יש לכן משהו להודיע? צרו קשר dressup.mixer@gmail.com
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו: dressup-subscribe@lists.riseup.net
או לקבוצה שלנו בפייסבוק!

הודעה: מטרת הערב היא להעצים ולחזק את הקהילה ואת האנשים בה (כלומר אותנו). אם יש נושא אישי או קהילתי שחשוב לכם לקדם, מסיבה, הפגנה, עצומה, אם אתם רוצים להופיע, או אם יש לכם מה לומר, לשיר, לחלק, להודיע, לתקלט, לדקלם, למכור או להפיץ - פנזינים, פליירים, כרטיסי ביקור, בגדים יד שניה, סטיקרים, דפי מידע, אם אתם מחפשים שותפות לעשייה או לפשע, וכל דבר קהילתי שקשור, שילחו לנו מייל, או פשוט תביאו למסיבה!

 
Time: 20:00
Price: ₪ 15 או כפי יכולת
!DressUP!DressUP

by: shuki


Wednesday Nov. 05, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

Rainy Day Movies:

20:00 @ The Merkaz
 

Join us this Wednesday, November 5th, and every Wednesday evening at Merkaz Hamasghimim for Rainy Day Movies.  This week’s movie is "The Never Ending Story," a classic fantasy movie for the whole family!
As the weather gets cold and frightful, come to Merkaz Hamagshimim Hadassah for our delightful series called "Rainy Day Movies.  Bring a blanket and snuggle up with your friends at The Merkaz for some great movies to keep you warm for the winter.
Admission is 20 shekels.  Merkaz members will receive free popcorn and beer!!!

Merkaz Hamagshimim is located at 7A Rechov Dor Dor VeDorshav in the German Colony of Jerusalem.

For more information, contact Ofra at ofra@themerkaz.org or at 02-561-9165 *204.
Check out our complete movie schedule:  http://www.themerkaz.org

 
Time: 20:00
Price: ₪ 20
Rainy Day Movies: Rainy Day Movies:

by: Themerkaz


Wednesday Nov. 05, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

גשם של סרטים: הסיפור שאינו נגמר

20:00 @ The Merkaz
 

כשמזג האוויר נהיה קר ומאיים, הצטרפו אלינו במרכז המגשימים הדסה לסדרת האירועים המהנה שלנו- "גשם של סרטים". הביאו איתכם שמיכה והתכרבלו עם חבריכם במרכז וצפו במגוון סרטים נהדרים שיעזרו לכם להתחמם בחורף.

 

 

כניסה עולה 20 שקלים.

 

 

לחברי המרכז- בירה ופופקורן בחינם!!

 

 

למידע נוסף צרו קשר עם עופרה ב ofra@themerkaz.org או ב 02-5619165 שלוחה 204

 

 

לוח זמני הסרטים:www.themerkaz.org

 

 
Time: 20:00
Price: ₪ 20
גשם של סרטים: הסיפור שאינו נגמרגשם של סרטים: הסיפור שאינו נגמר

by: Themerkaz


Wednesday Nov. 05, 2008 - 19:30 Add to Google Calendar

הקרנת הסרט "סטאלגים" בקומה מעל

19:30 @ אוזן שלישית-קומה מעל
 


הסטאלגים הינם ספרוני כיס שעלילתם עוסקת בקצינות אס.אס. מלאות זימה המתעללות מינית בשבויים במחנות. בשנות ה־60, במקביל למשפט אייכמן, מכירת החוברות הפורנוגרפיות הללו שברה שיאים בישראל ומאות אלפי עותקים נמכרו בקיוסקים .מעמדם של הסטאלגים התערער רק לאחר משפט מתוקשר שהאשים את כותביו בהפצת פורנוגרפיה אנטישמית. הסרט חוקר את התופעה, חושף לראשונה את מייסדי הז'אנר, ומציע את הטענה שהשילוב בין פורנוגרפיה לשואה נמצא גם בספרות שואה קנונית ובאזורים נרחבים של ייצוגי השואה בישראל עד ימינו אלה.
ישראל 2007, דוקומנטרי, 60 דק'.  

http://www.notes.co.il/eshed/user/%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA%20%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%9C%D7%92%D7%99%D7%9D%202.jpg


 

 
Time: 19:30
Price: ₪ 20

by: sleepyslop


Wednesday Nov. 05, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

סטנד-אפ: עופר חזון

20:00 @ Off The Wall Comedy
 

אוף דה וול קומדיה מציג:

סטנד-אפ: עופר חזון

עופר חזון הוא אומן בית כבר כמה שנים בקאמל קומדי קלאב. עופר זכה להשתתף בחזרתה של התוכנית המיתולגית "יתוש בראש" בגלי צה"ל כמשתתף קבוע בפאנל. כתב גם לתוכניות טלויזיה כמו "יצפאן," "מועדון לילה" וכו. יתכן שהמציגים ישתנו ושיוסיף עוד מציגים.                                                                                          

: אוף דה וול מרתף הצחוק 34 בן יהודה במרתף העיר (ליד המשביר) בפינה של המלך ג'ורג' מקום 
כניםה: 30 ש"ח (לסטודנטים וחיילים 20 ש"ח) + מינימיים קנית משקה 18ש"ח

02-624-3218
              

 
Time: 20:00
Price: ₪ 30 ש"ח (לסטודנטים וחיילים 20 ש"ח) + מינימיים קנית משקה 18ש"ח
סטנד-אפ: עופר חזוןסטנד-אפ: עופר חזון

by: offthewall


Wednesday Nov. 05, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

Stand-up- Starring Ofer Hazon (in Hebrew)

21:00 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire Hebrew Presents:
Stand-up- Starring Ofer Hazon
(in Hebrew)

Ofer Hazon a Camel Comedy Club regular for many years, and a panel regular on Galey Tzahal radio’s ‘Yitosh B’Rosh.’ He has also enjoyed a successful career as a comedy writer, writing for shows such as ‘Yatzpan’ and ‘Moadon Layla.’ 

Lineup may change and other comedians may be added.
Location: Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
30nis (20nis students, soldiers, seniors & real Israeli women) + 15nis drink minimum purchase
Reservations: 02-624-3218    www.israelcomedy.com

 
Time: 21:00
Price: ₪ 30nis (20nis students, soldiers, seniors & real Israeli women) + 15nis drink minimum purchase

by: offthewall


Thursday Nov. 06, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

סטנדאפ: במה פתוחה בעברית

22:30 @ Off The Wall Comedy
 

אוף דה וול קומדיה עברית מציג:
במה פתוחה בעברית
הבמה פתוחה לקומדיה הירושלמי (עברית). זה הצ'אנס להגשים את החלום שלך או פשוט ליהנות מהצחוק. פה נולדה הקומדיה של הירושלמים.
מקום: אוף דה וול מרתף הצחוק 34 בן יהודה (במרתף העיר- ליד המשביר) בפינה של המלך ג'ורג'
כניםה: חינם+ מינימיים קנית משקה 25 ש"ח
02-624-3218

 
Time: 22:30
Price: ₪ 0

by: offthewall


Thursday Nov. 06, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

פתיחת תערוכה - ללא אחיזה

19:00 @ Musrara Galleries
 

"ללא אחיזה"

דגנית ברסט, רועי קופר, בועז אהרונוביץ

 2.11.08-15.12.08

דיאלוג עם יצירתו של מורל דרפלר.

מורל, שנהרג בפיגוע בתחנת הרכבת בנהריה בתאריך 9.9.2001, היה מורה בביה"ס מוסררה.

התערוכה פותחת את שנת הלימודים בבית הספר לצילום ומדיה חדשה ע"ש נגר.

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0
פתיחת תערוכה - ללא אחיזהפתיחת תערוכה - ללא אחיזה

by: musrara


Thursday Nov. 06, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

ערב קריאת שירה במקום לשירה

20:00 @
 

יום ה', ח' חשון , 6.11.08

20:00  ערב קריאת שירה, מוזיקה ויין

"אני שונא שירה" גלעד מאירי במחווה לשירתו של חזי לסקלי.

המשוררים תמר אזרד, אורית גידלי, רפי וייכרט וליאור שטרנברג קוראים משיריהם

מוסיקה: אלון כהן- חצוצרה

 

 

 
Time: 20:00
Price: ₪ 0
ערב קריאת שירה במקום לשירהערב קריאת שירה במקום לשירה

by: poetryplace


Thursday Nov. 06, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

pilatis class

19:00 @ כנען
 

pilatis class

bar cnaan

15 shamai st.

first class free.

please register in advance.

 

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0

by: dvir.sharon


Thursday Nov. 06, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

Hadassah Art Gallery Opening: "Chaftzi Bah"

19:00 @ The Merkaz
 

Join us at the Merkaz Hamagshimim Hadassah Art Gallery for the opening of the brand new exhibition entitled "Chaftzi-Bah," created by Elazar and Ziyona Chaftzi.  The exhibition opens on November 6th, at 7pm, and will be on display throughout the month of November.  Light refreshments will be served during the gallery opening.
The aliya process involves the search for self-identity. The search for Elazar and Ziyona's identity led to the haftorah of nitzavim. In the haftorah, G-d gives the name of "Chaftzi Bah" to the Jewish people. Chaftzi is the personal connection to the land of Israel and bah refers to the physical land. In the Chaftzi’s exhibit entitled "Chaftzi Bah," they discovered theirs connection to the land of Israel through their artwork.
  
The multi-media aspect of the exhibit represents the chaftzi aspect of the name, and is created by Ziyona Chaftzi. The landscapes are created by Elazar Chaftzi and they represent the "Bah" from Chaftzi-Bah. It is the marriage of these two parts that that brings G-d's desire to the Jewish people and the land of Israel.
The Merkaz Hamagshimim Hadassah Art Gallery is located in the German Colony of
Jerusalem at 7A Rechov Dor Dor VeDorshav.
For more information, please contact Ofra at 02-5619165 *204 or at ofra@themerkaz.org

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0
Hadassah Art Gallery Opening: Hadassah Art Gallery Opening:

by: themerkaz


Thursday Nov. 06, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

הופעות חיות של דיגיטל מי ורייסקינדר

21:00 @ אוגנדה Uganda
 

תאומי הסמפלרים יביאו אותה במוזיקה וצחוקים

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0
הופעות חיות של דיגיטל מי ורייסקינדרהופעות חיות של דיגיטל מי ורייסקינדר

by: uganda


Thursday Nov. 06, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

הקרנת הסרט "You, the living"

21:30 @ אוזן שלישית-קומה מעל
 

בין ייאוש טוטאלי לתקווה מרירה-מתוקה, מהלכות הדמויות האנושיות של הסוריאליסט השבדי המופלא רוי אנדרסון, על פני המסך הסטטי. כמו סרטו הקודם הגאוני, Songs From the Second Floor, גם כאן מביא אנדרסון את המצב הקיומי, בסדרה של סצנות תמהוניות, כולן מעוצבות לעילא ומצולמות בתוך אולפן. פסיכיאטר מתלונן על מצבו הכלכלי בעוד אשתו עוגבת עליו עם קסדת לוחמים, זקן גורר כלב במורד המדרכה, אישה צורחת שאף אחד לא מבין אותה. וצורחת. וצורחת. אלו הם רק קמצוץ ממכלול ההזיות הספק הומוריסטיות ספק עצובות עד מאוד.
שבדיה\צרפת\בריטניה 2007, 92 דק', שבדית; כתוביות באנגלית.

http://www.conecultachiapas.gob.mx/muestra_internacional_de_cine/imagenes/levande.jpg


 
Time: 21:30
Price: ₪ 25

by: sleepyslop


Thursday Nov. 06, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

מסיבת פתיחת שנה של בצלאל עם בארים של הסטארדסאט והתקליט

23:00 @ בצלאל
 

יהיו שלוש רחבות ושני בארים שלנו עם מחירים מסובסדים לסטודנטים!
רחבה 1 תהיה רחבת טקנו עם דיג'יי רועי קדמי ועם אנה+דינה
רחבה 2 תהיה רחבת אלקטרו עם דיג'יית ניצן רון המדהימה, הופעה של אונילי ודיג'יי גריב יסגור
רחבה 3 תהיה רחבת דיג'יים מבצלאל עם מרט, אבי מ-106 אף.אם ורובוקופ

 
Time: 23:00
Price: ₪ 30
מסיבת פתיחת שנה של בצלאל עם בארים של הסטארדסאט והתקליטמסיבת פתיחת שנה של בצלאל עם בארים של הסטארדסאט והתקליט

by: Stardust


Thursday Nov. 06, 2008 - 00:00 Add to Google Calendar

THREE CHANNELS (TRAPEZ/PL)

00:00 @ באסס | Bass
 

THREE CHANEL (TRAPEZ /PL)

 

3 צ'אנלז / קאטס אנד דוגז החלו את דרכם כמארגני מסיבות ושדרני רדיו, לאחר שצברו תאוצה בזירה המקומית פנו לאולפן והצליחו ליצור תחת השם קטס אנד דוגז תמהיל משובח של טכנו עדכני וגרובי .
לייבלים אירופאים מובילים כמו גם מיטב הדי'גייז לא נשארו אדישים לתוצרת המשובחת של זוג הפולנים חורכי הרחבות והם החתימו קטעים שלהם אצל לייבלים ענקים כמו :
Trapez, Crosstown Rebels, Pokerflat, Boxer, Leena, Trenton.
הרליסים המוצלחים שלחו את הצמד לתיקלוטים במועדונים המובילים של אירופה שם הצליחו להפתיע בסטים חוצי ז'אנרים שמשלבים האוס, טכנו, אקפלות שונות והמון הומור.

 

תסגור -דינה

www.myspace.com/3channels

 
Time: 00:00
Price: ₪ 30
THREE CHANNELS (TRAPEZ/PL)THREE CHANNELS (TRAPEZ/PL)

by: bassjlm


Thursday Nov. 06, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

COMEDY: American Comedian Danny Cohen (Eng)

20:30 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire Presents:
Special Engagement: American Comedian Danny Cohen

Headlining: Danny Cohen as seen on Comedy Central’s Premium Blend & ‘The Dave Chappelle Show’. Featuring: To be announced. Lineup may change and other comedians may be added.
Location:
Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance: 35nis (30nis students, soldiers, seniors) + 18nis drink minimum purchase

Reservations: 02-624-3218

 
Time: 20:30
Price: ₪ 35nis (30nis students, soldiers, seniors) + 18nis drink minimum purchase
COMEDY: American Comedian Danny Cohen (Eng)COMEDY: American Comedian Danny Cohen (Eng)

by: offthewall


Thursday Nov. 06, 2008 - 19:30 Add to Google Calendar

After Eden--Bibliodrama and Performance---Starring Yael Unterman

19:30 @ The Merkaz
 

After Eden Bibliodrama & Performance

(A new experience of an old, old story…)

Written and performed by Yael Unterman

A two-part program that has already appeared to rave reviews in England, Israel, the USA and Australia, and has been featured on Australian National Radio.

Part I: Experience and study the powerful story of Cain and Abel through the imaginative "modern Midrash" technique of Bibliodrama.

Part II: One woman, five intense characters. Be blown away by a lyrical solo performance of the story of the first family, with their loves, jealousies, yearnings for the Divine and murderous inclinations.

The story will never be read the same again.

Total length of both parts of the program two and a half hours.

Price 50 shekels. (35 for Merkaz members)

On November 6th and 13th, at 19:30 at Merkaz Hamagshimim Hadassah’s Center Stage Theater

For Tickets and information please call 02-561-9165 ext. 5, or email cst@themerkaz.org

Merkaz Hamagshimim Hadassah Center Stage Theater is located in the German Colony in Jerusalem at 7A Rechov Dor Dor VeDorshav.

* Excerpts appeared on Australian National Radio’s “The Spirit of Things” - see http://www.abc.net.au/rn/spiritofthings/stories/2006/1678490.htm

http://www.yaelunterman.com/aftereden.html

 
Time: 19:30
Price: ₪ 50 or 35 for Merkaz Members
After Eden--Bibliodrama and Performance---Starring Yael UntermanAfter Eden--Bibliodrama and Performance---Starring Yael Unterman

by: Themerkaz


Thursday Nov. 06, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

אברהם טל

22:00 @ הצוללת הצהובה
 

זמר ויוצר סולן להקת שוטי הנבואה יוצא לדרך חדשה ועצמאית!

אברהם טל, זמר ויוצר, סולן אחת הלהקות המצליחות ב 10 שנים האחרונות (שוטי הנבואה), יוצא לדרך עצמאית עם מופע חדש ואלבום בכורה.
מלווה ב 5 נגנים, יעלה אברהם במופע אנרגטי ומלא עוצמה הכולל את שיריו החדשים שייראו אור בעתיד הקרוב לצד הלהיטים להם היה שותף בלהקת שוטי הנבואה.
כולל את השירים:"קול גלגל" ו"אדם צובר זכרונות" מתוך פרויקט עבודה עברית 2, שזכה להצלחה אדירה והפך ללהיט גדול!

איתו על הבמה:
שירה וקולות: גלי שדה
תופים:אייל ניסנבוים
בס:עופר אשד
קלידים: עדי גולדשטיין
גיטרות:אייל הלר
כלי הקשה: איתמר דוארי

 
Time: 22:00
Price: ₪ 70-75-80

by: yellowsub


Friday Nov. 07, 2008 - 23:59 Add to Google Calendar

רון כהן יתקלט מוסיקה ישראלית. כניסה חופשית

23:59 @ פאב סטארדאסט
 

מהדודאים ועד סאבלימינל. רון כהן, כרגיל, מפתיע בבחירות האקלקטיות שלו ובמסע הזמן על היסטוריית המוסיקה העברית. המרקידה, כמובן.

 
Time: 23:59
Price: ₪ 0
רון כהן יתקלט מוסיקה ישראלית. כניסה חופשית רון כהן יתקלט מוסיקה ישראלית. כניסה חופשית

by: Stardust


Friday Nov. 07, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

רני זגר בתקלוט

22:00 @ אוגנדה Uganda
 

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0

by: uganda


Friday Nov. 07, 2008 - 12:00 Add to Google Calendar

אירוע נעילה לעונת הבכורה של רחבת דעות

12:00 @ בכיכר מול קולנוע עדן הישן - פינת הרחובות אגריפס והמלך קינג ג'ורג'
 

רחבת דעות בנושא תרבות עם אמנים, נציגי מוסדות, סטודנטים ועיתונאים וכל מי שתרבות ירושלמית קשורה בנפשו

 
Time: 12:00
Price: ₪ 0
אירוע נעילה לעונת הבכורה של רחבת דעות אירוע נעילה לעונת הבכורה של רחבת דעות

by: messyboat


Friday Nov. 07, 2008 - 00:00 Add to Google Calendar

DJ THC Selector!

00:00 @ HaKatze
 

Dub, DubStep, jungle&Hip-Hop@

 
Time: 00:00
Price: ₪ 0
DJ THC Selector!DJ THC Selector!

by: hakatze


Friday Nov. 07, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

WALTER VS BREAK ITֱ

22:00 @ באסס | Bass
 

WALTER VS BREAK !T

Twisted Electro/Broken House & Heavy BASS

וולטר מארח את כנופיית ברייק איט המופרעת.

כבר יותר משנה שאנשי ברייק איט מארגנים מסיבות ורייבים ברחבי השפלה שלשיאם הגיעו באירוח המרגש של הגאון הצרפתי PARA 1

הכנופייה מייצגת דור חדש של בליינים ומוזיקאים שלא מפחדים לקחת את מוזיקת המועדונים המסורתית ולהזריק לה קצת מרץ וענין (השפעות היפ-הופ, מקצבים שבורים ובאסים מבעבעים)

כל מועדוני אירופה כבר אימצו את הסטייל החדש בהתרגשות ועכשיו הגיע תורנו לקבל קצת בראש!

www.mysapce.com/breakitline  
Time: 22:00
Price: ₪ 20
WALTER VS BREAK ITֱWALTER VS BREAK ITֱ

by: bassjlm


Friday Nov. 07, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

רועי לוי

22:00 @ הצוללת הצהובה
 

רועי לוי פרץ לראשונה לתודעת הקהל בשנת 1997 כאשר הופיע בתוכנית הטלוויזיה "פרפר לילה" על תקן כתב משוטט למשך מספר עונות. מאז ועד היום השתתף בתוכניות טלוויזיה רבות ('של מי השורה הזו', 'דאבל דייט, 'משחק מכור', 'גלגל החדשות', 'צחוק מעבודה' ועוד...
במקביל הופיע רועי ללא הפסקה על כל במה אפשרית בארץ. מופע הסטנד אפ שלו לעולם לא חוזר על עצמו. כל הופעה ממציאה את עצמה מחדש. רועי יוצר את החומר הטוב שלו על הבמה ובעזרת הקהל הוא רוקם ערב חד-פעמי שבו מותר לצחוק על הכול. מופע הסטנד אפ של רועי שנון מופרע וחד פעמי, בביצוע של מאלתר מחונן שמדבר על הכול ומפתיע כל פעם מחדש.

 
Time: 22:00
Price: ₪ 70-75-80
רועי לוי רועי לוי

by: yellowsub


Saturday Nov. 08, 2008 - 23:30 Add to Google Calendar

ToasteD Beatz Drum'n'Bass Party feat. Plug in CREW Haifa

23:30 @ באסס | Bass
 

Toster Crew & Bass Jerusalem club present:


ToasteD Beatz Drum n Bass Party feat. Plug In CREW (Haifa)

DJ's:

Baba (Toster)
D-Soul (Plug In CREW)
STAM (Plug in CREW)
Kislii (Toster)

Entrance 20 nis. from 23:30

Jerusalem, Histadrut st. 1

דראם 'נ' בייס בעיר הקודש
והפעם טוסטר מארחים את החיפאים,הלא הם די-סואל וסתאם מפלאג-אין קרו
באבא וקיסליי יתנו את התמיכה המקומית
המסיבה תתקיים במועדון הבאסס,עם המדרגות המבלבלות והסאונד הכי מפנק בעיר
מתחילים ב-23:30


לפני המסיבה תתקיים הופעת היפ הופ של "סדייל" משעה 22:00
מוצ"ש 8.11.08,באסס ,ההסתדרות 1
כניסה 20ש"ח

www.myspace.com/toastedbeatz

www.myspace.com/plugincrew

www.myspace.com/kislii

 

 

 
Time: 23:30
Price: ₪ מחיר 20ש
ToasteD Beatz Drum'n'Bass Party feat. Plug in CREW HaifaToasteD Beatz Drum'n'Bass Party feat. Plug in CREW Haifa

by: kislii


Saturday Nov. 08, 2008 - 14:40 Add to Google Calendar

הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

14:40 @ התקליט
 

מפגש הענקיות של מנצ'סטר יונייטד נגד ארסנל פותח לנו את השבת. לקינוח נקבל ב-19:30 את ליברפול שתארח את ווסט ברומיץ'. כל הזמן יהיה האפי האוור עם מבצעים מעולים על כל הבירות מהחבית

 
Time: 14:40
Price: ₪ 0
הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליההליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Saturday Nov. 08, 2008 - 14:40 Add to Google Calendar

הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

14:40 @ פאב סטארדאסט
 

מפגש הענקיות של מנצ'סטר יונייטד נגד ארסנל פותח לנו את השבת. לקינוח נקבל ב-19:30 את ליברפול שתארח את ווסט ברומיץ'. כל הזמן יהיה האפי האוור עם מבצעים מעולים על כל הבירות מהחבית

 
Time: 14:40
Price: ₪ 0
הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליההליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Saturday Nov. 08, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

ME WE NEW RELIGION

21:00 @ אוגנדה Uganda
 

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0
ME WE NEW RELIGIONME WE NEW RELIGION

by: uganda


Saturday Nov. 08, 2008 - Add to Google Calendar

מסיבת אלבום חדש לקולולוש

@ Sira
 

 
Time:
Price: ₪ 0
מסיבת אלבום חדש לקולולושמסיבת אלבום חדש לקולולוש

by: sira


Saturday Nov. 08, 2008 - 2100 Add to Google Calendar

SADYLE - LIVE!!!

2100 @ באסס | Bass
 

סדאייל הרכב ההיפ הופ הרוסי בהופעה נדירה בעיר לפני יצאת אלבום הבכורה.

לאחר ההופעה חבורת טוסטר תמשיך במסיבת דראם אנד בייס

כניסה 30 שח

www.myspace.com/sadyle

www.myspace.com/toastedbeatz

 
Time: 2100
Price: ₪ 30
SADYLE - LIVE!!!SADYLE - LIVE!!!

by: bassjlm


Saturday Nov. 08, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

מארש דונדורמה

22:00 @ בית אבי חי
 

מוצש
ליין מוסיקה ישראלית מקורית
בכל מוצאי שבת יוצרים ישראלים חדשים ומוכרים נפגשים לעשות ביחד מוסיקה טובה

מנהל אמנותי: שאנן סטריט

ליין חשון: אין מילים
חודש בלי חגים פוגש מוסיקה ללא מילים

מארש דונדורמה
ששה עשר כלי נשיפה והקשה בחגיגת רחוב צבעונית של מסורות עממיות, ג'אז ופ'אנק

מופעי עמידה (אלא אם צוין אחרת), מספר המקומות מוגבל

להזמנת כרטיסים: 02-6215900
או באינטרנט
http://www.bac.org.il/Event_Series.aspx?id=00/04/08/153#event_01/153

 
Time: 22:00
Price: ₪ 30-50
מארש דונדורמהמארש דונדורמה

by: bac


Saturday Nov. 08, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

Stand-up 'Jerusalem Style'- Starring Charley Warady (Eng)

21:00 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire presents: 
Stand-up 'Jerusalem Style'- Starring Charley Warady

Headlining: Charley Warady (One of Jerusalem’s founding fathers of Comedy, as seen on Comedy Central & NBC's Fridays). Feature act to be announced.
Lineup may change and other comedians may be added.
Location:
Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
40nis (35nis students, soldiers & seniors) + 18nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218   www.israelcomedy.com

 
Time: 21:00
Price: ₪ 40nis (35nis students, soldiers & seniors) + 18nis drink minimum purchase
Stand-up 'Jerusalem Style'- Starring Charley Warady (Eng)Stand-up 'Jerusalem Style'- Starring Charley Warady (Eng)

by: offthewall


Saturday Nov. 08, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

מרסדס בנד

22:00 @ הצוללת הצהובה
 

מרסדס בנד, להקת הפאנק רוק שהשתתפה בסידרה "תעשה לי ילד", ממשיכה את סיבוב
הופעות הקיץ שלה בירושלים, איפה שהכול התחיל. רגע לפני יציאת האלבום השני
( שיכלול את השירים: "ימים רבים", "רוטשילד", ו"השמועה"),
בואו לשמוע ולראות איך הם מעיפים לכם את הראש,ואת התחת, באוויר....

המיספייס של מרסדס בנד

 
Time: 22:00
Price: ₪ 50-55-60
מרסדס בנד מרסדס בנד

by: yellowsub


Saturday Nov. 08, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

הנרי החמישי

20:30 @ המעבדה
 

אחד המחזות ההיסטוריים המרתקים של שקספיר, הנרי V הוא סיפורו של אדם העומד מול החלטה העלולה לסכן את מלכותו הטרייה והשברירית ולגרום לה לקרוס תחתיו. ההצגה גם מזכירה לקהל כי בתיאטרון, זהו הדמיון - בעזרת השחקנים והאביזרים -  המביא לבריאת עולם ומלואו.
ההצגה תוצג באנגלית עם כתוביות בעברית

 
Time: 20:30
Price: ₪ 60-100

by: lab2001


Saturday Nov. 08, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

מוזיקה גבינות ויין במוצ"ש

20:30 @ מוזיאון ארצות המקרא
 

מוזיקה גבינות ויין במוצ"ש במוזיאון ארצות המקרא

"סוליקה" – 08.11.08

במופע ג'אז לדינו

החיבור בין זמרת הלדינו הוירטואוזית, אודליה דהן, ואנסמבל הג'אז "הצוללת הצהובה" יוצר חוויה מוזיקלית שאין כמוה!

הקומפוזיציות מושפעות ממוזיקת לדינו מסורתית, מוזיקה קלאסית של המאה ה-20 וכמובן מוזיקת ג'אז.

שילוב נדיר זה של סגנונות מגלה רבדים חדשים לשפה הספרדית העתיקה.

המופע מתחיל בשעה 20:30

המוזיאון והחנות נפתחים בשעה 19:30

גבינות ויין מוגשים מהשעה 19:45 ועד תחילת המופע מומלץ להזמין כרטיסים מראש בטלפון 02-5611066

www.blmj.org

 

 
Time: 20:30
Price: ₪ 75/65
מוזיקה גבינות ויין במוצמוזיקה גבינות ויין במוצ

by: BLMJ


Sunday Nov. 09, 2008 - 18:00 Add to Google Calendar

הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

18:00 @ התקליט
 

פולהאם נגד ניוקאסל. כל הזמן יהיה האפי האוור עם מבצעים מעולים על כל הבירות מהחבית

 
Time: 18:00
Price: ₪ 0
הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Sunday Nov. 09, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

הדילמה של השמאל בבחירות בירושלים

20:30 @ בית ההארחה אגרון
 

 

אחד חרדי, השני ימני מדי, השלישי...

שלום עכשיו מזמינה אותך לכנס לקראת הבחירות בירושלים.  בדיון ישתתפו נציגי הרשימות המתמודדות.

הכניסה חופשית

יום ראשון, 09/11/08, בשעה 20:30
בבית ההארחה אגרון, רח' אגרון 6, ירושלים (קרן היסוד פינת אגרון, ליד ככר פריס)
לפרטים: יפית - 4405157 054

 

 
Time: 20:30
Price: ₪ 0

by: ofern321


Sunday Nov. 09, 2008 - Add to Google Calendar

סשה

@ Sira
 

בתיקלוט חופשי

 
Time:
Price: ₪ 0
סשהסשה

by: sira


Sunday Nov. 09, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

שתי הופעות במחיר של אחת - "ג'אסט אס" ו"יונתן כנען".

22:00 @ התקליט
 

ג'אסט אס - ההרכב ג'אסט אס מונה שלושה אנשים. אור שמיר, גיטריסט הלהקה, כותב, שר ומנגן על גיטרה, בס וקלידים מגיל צעיר. היה חבר בהרכב בשם "להקת חימום", שהופיע בירושלים ובארץ. כרגע חבר בלהקת "טריפולר" בנוסף לג'אסט אס. מיכל הר זהב, בוגרת בצלאל וצורפת במקצועה, כותבת ושרה מגיל צעיר ומנגנת בגיטרה אקוסטית. מיכל היא גם כתבת המוסיקה העברית של העיתון "כל הזמן". אבי רבינוביץ', מוסיקאי וחבר גם הוא בהרכב "טריפולר", מנגן על פסנתר, סקסופון, גיטרה ובס. בג'אסט אס הוא בתפקיד הבסיסט. ההרכב מבצע חומרים מקוריים באנגלית בסגנון פולק רוק. www.myspace.com/orrandmichal

יונתן כנען - יוצר צעיר (לא מדי) בעל ספקטרום רחב במיוחד בתחום היצירה, שפועל בו זמנית בכמה מישורים של יצירה מוסיקלית. בתחום המוסיקה הקלאסית ,זוכה קרן ישראל-אמריקה, בוגר האקדמיה למוסיקה בת"א, סטודנט לשעבר ומרצה ללימודי ניצוח תזמורת וקומפוזיציה באוניברסיטת סינסנטי, השתתף בבינאלה למוסיקה בת זמננו ובכיתת אמן של מאסטרו זובין מטה.

במקביל לערוץ הקלאסי מאז היותו תלמיד ביסודי בוערת בו אש התשוקה לרוק'נרול ומוסיקת רוק-פופ כלל...מה שהוביל אותו כבר בכיתה ח' להקדיש ולנגן שיר לאהוד בנאי מתחת למרפסת ביתו, מאוחר יותר ללימודים בתלמה ילין ובהמשך לנסיעות ברחבי הגלובוס אחר הופעות רוק משובחות, לנגן עם שי נובלמן, להפיק את אלבומה של אריאלה עדוי,להשתתף בפסטיבל הפסנתר,לעבוד עם אפרת גוש ,להלחין שיר לאורנה דץ ולעבוד עם אדם בן אמיתי על אלבום הבכורה שלו עצמו שנקרא "יונתן כנען". www.myspace.com/cnaanyonatan

 
Time: 22:00
Price: ₪ 20
שתי הופעות במחיר של אחת - שתי הופעות במחיר של אחת -

by: Stardust


Sunday Nov. 09, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

LIVE! tribute to Crosby, Stills & Nash

21:30 @ HaKatze
 

 
Time: 21:30
Price: ₪ 30
LIVE! tribute to Crosby, Stills & NashLIVE! tribute to Crosby, Stills & Nash

by: hakatze


Monday Nov. 10, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

Karaoke Night

23:00 @ Off The Wall Comedy
 

Karaoke Night (following Open Mic or Improv)

Enjoy late night unprofessional singing with your friends. Or come chill in the back with our Dancing Camel Beer.

Location: Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
25nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0

by: offthewall


Monday Nov. 10, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

COMEDY: Open Mic Night in English

20:30 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire presents:
Open Mic Night in English

Weekly Comedy Open Mic. All comedy related performances welcome. This is your chance to be on stage (I don't want to hear excuses) or to just have a good time and hear some good performers. Share in the development of Jerusalem based comedy.
Location:
Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
25nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218

 
Time: 20:30
Price: ₪ 0

by: offthewall


Monday Nov. 10, 2008 - Add to Google Calendar

mousa [base]

@ Sira
 

טכנו על פי מוסא

 
Time:
Price: ₪ 0
mousa [base]mousa [base]

by: sira


Monday Nov. 10, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

הליין של מלאכי מארח את אמיר לוי

22:00 @ פאב סטארדאסט
 

לוי יינגן ישראלי בקצב הסבנטיז: להקות רוק מתקדם ולהקות הקצב הישראליות. כניסה חופשית

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0
הליין של מלאכי מארח את אמיר לויהליין של מלאכי מארח את אמיר לוי

by: Stardust


Monday Nov. 10, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

געוולד Gevald!

22:00 @ HaKatze
 

Live drag show comedy

 
Time: 22:00
Price: ₪ 20

by: hakatze


Monday Nov. 10, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

מייקל

21:00 @ המעבדה
 מאת ובביצוע אנסמבל מייקל


שלום משפחה יקרה וחברים,
הלוואי שלא היינו צריכים להזמין אתכם אבל במייקל שלנו חייבים להיזכר כל שנה.
הפעם אנחנו נדאג לכל ענייני הטקס. בקשר לכיבוד, המצב של יהודית לא מאפשר לה להכין כמות, אז אם זה לא קשה, אנחנו מבקשים שכל אחד יביא משהו. זו תהיה עזרה גדולה. מי שצריך הסעה שיתקשר לחנן, הבן של מרים.

להתראות, משפחת ברושכמדי שנה מתכנסים בני משפחת ברוש לערוך טקס זיכרון מרגש לבנם מייקל. התוכנית האמנותית, הכוללת קטעי שירה וריקוד, שברי זכרונות ובורקס, מפנה את מקומה תוך זמן קצר להתפתחויות בלתי צפויות. הילת היגון סביב מותו של מייקל מתחילה להתפוגג והרגשות האמיתיים פורצים החוצה. טקס הזיכרון המתוכנן נהפך לקומדיה טראגית בלתי צפויה אך מאוד ישראלית, על מוות, אירועים משפחתיים ומה שביניהם.
אנסמבל מייקל:
שחקנים יוצרים: אבי דנגור, הילה גולדנברג, מיטל רז, נטליה פאוסט ונדב הולנדר
במאי: איתי ויזר
מוסיקה: נדב הולנדר
תאורה: קרן דמבינסקי
הפקה: יעל בר-און
תודות רבות ל: נועה מלמד, ג'ני אדלרבלום, נאוה צוקרמן ואילן רוזנטל, יובל רימון ובית הספר לתיאטרון חזותי, וכמו כן להורים של כולם
המופע הוא פיתוח של עבודת הגמר של אבי דנגור מבית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים


מוצ"ש 10.10 בשעה 21:00

כרטיסים: 50-60 ₪

 
Time: 21:00
Price: ₪ 50-60

by: The Lab


Tuesday Nov. 11, 2008 - 07:00-22:00 Add to Google Calendar

בחירות: צאו להצביע. DO NOT TRUST THE SYSTEM OF FEW

07:00-22:00 @ בכל רחבי העיר
 

אם אתם לא יודעים איפה אתם מצביעים, שלחו SMS עם מספר תעודת הזהות שלכם ל: 052-9991854 (משרד הפנים עבד קשה להשיג מספר קליט) 

יופי, הצבעתם. ועכשיו מה?

אתם יכולים לצאת לבלות, לשתות עם החברים, להקשיב מדי שעה לטרנזיסטור ולסקרים האחרונים והמדגמים האחרונים, להסתכל על כתבים במבטים מזוגגים מראים לכם גרפים צבעוניים - מי לכסא ומי לבית הכסא.

יכול להיות שהבחירות האלו יביאו שינוי, ויכול להיות שלא.
זה באמת משנה?

עכשיו שהלכתם לבחור הגיע הזמן לשבת במרפסת, להסתכל על הנוף, לעצום עיניים ולדמיין עולם בלי פוליטיקאים.
בלי ספינים.
בלי חדשות.
בלי פרסומות.
בלי הפחדות מיותרות.
בלי מלחמות סמנטיות.

דמיינו שאתם פשוט חיים.

אין משבר עולמי, הסירנה בסוף הרחוב מזכירה לך עוד לידה מוצלחת. מזל טוב. מזג האוויר נינוח, האוויר די נקי. יום יפה היום, אולי אפשר לצאת לטיול, לחייך לאנשים ברחוב.

רוצים שתאמינו שמסיבות בטחוניות אתם צריכים לבדוק כל דבר שאתם אוכלים, שותים, רואים, פוגשים, ממששים.
רוצים שתאמינו שכל דבר טוב הוא בעצם רע. תהנו, אבל לא יותר מדי. אם תתחילו להנות יותר מדי - אז למה שתסבלו? למה שתקומו בשש בבוקר לעבודה? למה שתשלמו מיסים מוגזמים ומטופשים בשביל לרפד למישהו את הוולוו החדשה? למה שתתעניינו בדמויות מטופשות שמרצדות בטלויזיה? למה שתרצו בעצמכם לרצד בטלויזיה?
למה שתרצו את צורתכם האמורפית בגלגול דו-מימדי על עטיפות דגים?

פעם היו כותבים על אנשים חשובים בעיתון - מישהו שעשה משהו נועז, או חדשני. היום כותבים שוב ושוב את אותם הכתבות, בוריאציות שונות. כמה פעמים אפשר לשמוע גרסאות כיסוי לאותם הכתבות?

אז עכשיו שבחרתם, אנחנו מצטערים להודיע: המסע עוד לא נגמר.

עכשיו שבחרתם - אתם צריכים להמשיך ולבחור - לבחור מה אתם אוכלים, שותים, מעשנים. לא לזלול את מה שמאכילים אתכם.

אתן צריכות להמשיך ולבחור - לבחור מה אתם קוראים, שומעים, צופים. אם איכות האוכל היתה כאיכות התקשורת בארץ כולם היו פה שמנים וצהובים מרוב סוכר, סודה וצבע מאכל.

אז עכשיו שבחרתם תמשיכו לבחור
ואם לא בחרתם אז תמשיכו לחיות
בינתיים אנחנו כאן
מסיבות בטחוניות

אה, יש מידע על איפה אפשר לברר דברים על הבחירות כאן:

http://www.moin.gov.il/bechirot/main1.html

 
Time: 07:00-22:00
Price: ₪
בחירות: צאו להצביע. DO NOT TRUST THE SYSTEM OF FEWבחירות: צאו להצביע. DO NOT TRUST THE SYSTEM OF FEW

by: messyboat


Tuesday Nov. 11, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

לא מדבר, מכרסם!...Hamster@Sira

22:30 @ Sira
 

יש תשובה! יש תקווה! יש פתרון! יש מענה לכל הצרות!

אל תצביעו לברקת! אל תצביעו לפרוש! אל תצביעו לגאיידמק וגם לא לבירון!

הצביעו אובאמה! רק ברק אובמה יביא תקווה! מה שטוב לדמוקרטיה (כן בטח...) הגדולה בעולם (האמת שהודו יותר גדולה) בטח טוב לעיר המסריחה הקדושה ביותר.

ברק חוסיין אובאמה לראשות העיר!

תקווה, ישואה ועוד כל מני שטויות שיגרמו לכם להרגיש יותר טוב עם עצמכם.

אה, כן, האמסטר מתקלט בסירה היום. אתם יודעים, טכנו, אלקטרו, ברייקס וכל הדברים הרגילים. הוא גם קיבל תקליטים חדשים אז יהיה כיף.

 
Time: 22:30
Price: ₪ חינם חינם, אבל האמת אם לא תצביעו זה יעלה הרבה יותר
לא מדבר, מכרסם!...Hamster@Siraלא מדבר, מכרסם!...Hamster@Sira

by: hamster


Tuesday Nov. 11, 2008 - 21:40 Add to Google Calendar

גביע הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

21:40 @ התקליט
 

וויגאן נגד ארסנל. שימו לב, זהו משחק גביע שיכול להמשך להארכה

 
Time: 21:40
Price: ₪ 0
גביע הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליהגביע הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Tuesday Nov. 11, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

ג'אז בצוללת: רביעיית יקיר ששון

21:30 @ הצוללת הצהובה
 

יקיר ששון חוזר ארצה ממש בימים אחרי שנה שחי את סצנת הג`אז הניו – יורקית, בשובו לארץ הרכיב רביעייה מלאת דמיון ודינאמיות המורכבת מעופר גנור הגיטריסט הבלתי נלאה, יונתן אולייסקי על התופים ואייל גנור על הבאס
הרביעייה יוצרת ג`אז עכשווי וסוחף, מלא מסורת וריגוש.

 
Time: 21:30
Price: ₪ 0
ג'אז בצוללת: רביעיית יקיר ששוןג'אז בצוללת: רביעיית יקיר ששון

by: yellowsub


Tuesday Nov. 11, 2008 - 14:00--> Add to Google Calendar

יום הבוחר

14:00--> @ המעבדה
 


המעבדה גאה להציג

יום הבוחר 08

11.11.08

החל מ-14:00

מצביעים ונכנסים חינם

לכבוד יום הבחירות המקומיות הבא עלינו לטובה החלטנו לפתוח את דלתות המעבדה לכל מי שבוחר לבחור

יוזמת "יום הבוחר" נולדה מתוך שאיפה לתרום למאמץ המשותף של הגדלת אחוזי ההשתתפות של הציבור הירושלמי.

מה בתוכנית?

הצגת צהריים 14:00 הנרי החמישי בימוי שאנון קיש


החל מ 19:30 | האנגר המעבדה הופעות חיות


תמר אייזנמן

תמר אייזנמן, היוצרת הייחודית והמרתקת,נותנת את כל מה שחיכיתם לו ויותראביב כהן השני-תופים מיקי ורשאי - בס מעין מילוא -טרומבוןגל דהן - סקסופון תמר אייזנמן - גיטרה שירה


קולולוש
חגיגה של היפ הופ, פאנק, ראפ וסול עם הראפר רבל סאן.
רבל סאן – שירה וחרוזים, יובל גרשטיין – גיטרה וקולות, אורי וינוקור – בס, יוגב שטרית – תופים,
אריק לוי – סקסופונים, ספי ציזלינג חצוצרה


אסף אבידן והמוג'וס
אינדי, רוקנרול, פולק, ובלוז נפגשים עם טקסטים כנים, נגנים משובחים,ו"קול שמגיע פעם בדור".
אסף אבידן
–שירה,הדס קליינמן – צ'לו,רן ניר – בס,רועי פלד – גיטרה,יוני שלג - תופים


מטרופולין
מארחים את אפרת גוש
הפרויקט המדובר של המפיק עופר מאירי שהציב סטנדרט חדש בתחום ההפקה המוזיקלית בישראל, בהופעה הכוללת שירים משני האלבומים המצליחים: "היא לא אומרת כלום", "לישון בלי לחלום", "אל תלכי" ו"אין לי מקום". עופר מאירי- שירה והפקה מוסיקלית ,אפרת גוש- שירה, ברק גביזון-שירה וגיטרות, רוני אלתר- שירה, קלידים מיכאל פרוסט- בס,ברק קרם- תופים

מסיבה בבר המעבדה

Dj Gio - Mushy records

Dj Mojo- Mushy records

Dj Roey Kedmi - Gotham resident

Visual by: PlanktON

כניסה חופשית !!!


תרמו ועזרו להגשים:

שולי עודד הגברה ותאורה

Jazzit הפקות

וכמובן כל האמנים המדהימים שעוזרים לנו לעזור לעצמנו

תודה רבה

צאו להצביע!!!

 
Time: 14:00-->
Price: ₪ 0
יום הבוחריום הבוחר

by: adisheffi


Tuesday Nov. 11, 2008 - 20:45 Add to Google Calendar

הפועל ירושלים נגד אוניס קאזאן ביורוקאפ

20:45 @ פאב סטארדאסט
 

שידור חי של שלב המוקדמות. האפי האוור עד 21:30. יאללה הפועל

 
Time: 20:45
Price: ₪ 0
הפועל ירושלים נגד אוניס קאזאן ביורוקאפ הפועל ירושלים נגד אוניס קאזאן ביורוקאפ

by: Stardust


Tuesday Nov. 11, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

DJ שקד vs וויזרד אשדוד

22:30 @ הטיפה
 

 
Time: 22:30
Price: ₪ 0

by: hatipa


Tuesday Nov. 11, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

הקרנת הסרט "בליפ"

19:00 @ HaKatze
 

וגם כמובן 1+1 על כל הבר בין שש לתשע וחומוס משובח!

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0

by: hakatze


Tuesday Nov. 11, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

רוצה לצאת? צא להצביע... 11/11=1+1

19:00 @ All around Jerusalem
 

'בוחרים לצאת בירושלים'

ב 11.11 יוצאים להצביע ולהשפיע על עתיד ירושלים ואנחנו בעד ההצבעה...

ולכן יצאנו במבצע מיוחד:
כל מי שיצא להצביע ויצלם את עצמו בקלפי יקבל 1+1 על בירות בברים בר ברחבי העיר.

לא להתעצל! אנחנו יודעים שיש לכם מצלמה בפלאפון. אז תביאו הוכחה ותשתו יותר!

ספרו לחברים... צאו להצביע ובואו להנות!


הברים המשתתפים:

1) ז'בוטינסקי
2) מִיה בר
3) חבצלת
4) אושו
5) ספגטים
6) db
7) קנדלה
8) גולדי
9) כנען
10) תל אביב
11) גולה
12) סול
13) זלדה
14) דיאז
15) טוביה
16) הקצה
17) שלומצי
18) וופל בר
19) בלפסט
20) סירה
21) סטארדאסט
22) התקליט
23) צעצוע
24) אוגנדה
25) סאיורי קאטאנא
26) ינקיס בר
27) בלו הול
28) גולדה
29) טריפל
30) ג'נט
31) בל ווד בר
32) גותהם
33) בקטנה
34) בר 33
35) בולינט
36) לינק
37) סבן

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0
רוצה לצאת? צא להצביע... 11/11=1+1רוצה לצאת? צא להצביע... 11/11=1+1

by: mia-bar


Tuesday Nov. 11, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

השבוע בערב הסרטים - להקות בדיוניות וכיף אמיתי!

21:00 @ Taamon Art Bar
 

אחרי שניגשנו כולנו אל הקלפיות ושלשלנו את בחירתנו, נשלח את המוח לחופשה קצרה עם שניים מהסרטים היותר טובים שנעשו על להקות רוק מאגניבות שסחפו מיליוני מעריצים, כל זאת מבלי להיות קיימות באמת:
רוב ריינר, איש הנסיכה הקסומה בבכורה הקולנועית שלו, יפתח את הערב ב-21:00 עם "ספיינל טאפ" ("This is Spinal Tap"), תיעוד פיקטיבי של מסע ההופעות של הלהקה הכי רועשת שיצאה מבריטניה.
אחרי האנגלים יעלו חברי להקת "כמעט מפורסמים" ("Almost Famous") וירעידו את הלילה החל מהשעה 23:00 עם סרט הפולחן הנוסטלגי של קמרון קרואו (ג'רי מגוויר), ששם את הרוקנרול בסקס-סמים-ורוקנרול.
לקובץ המצורף אין דעה פוליטית, או זכות הצבעה, אבל תתייחסו אליו יפה - גם הוא בנאדם.

גבירותיי ורבותיי הנכבדים באשר אתם!
הנכם חלק מאסופת אנשים אצילה, אשר מדי שבוע תזכה בדיווח מדוייק על הנעשה בבית הקפה הנפלא "הטעמון".
מדי שלישי תבלו אל מול סרטים נבחרים ומשובבי נפש! בכל חמישי תיסחפו עם מיטב ההופעות החיות!
האירועים הם חינם אין כסף ודורשים מכם רק הגעה קלילה וספונטנית למקום!
 
אם שמחתם לשמוע - ספרו לחבריכם. במקרה והמייל הנ"ל פוגע בציפור נפשכם המצייצת, אנא שלחו אלינו בקשה להסרה מן הרשימה.
 
נתראה בטעמון!

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0

by: taamon


Tuesday Nov. 11, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

MUSIC: Sandy Cash - The Story Songs, Volume III

20:30 @ Off The Wall Comedy
 

Sandy Cash - The Story Songs, Volume III

With an award-winning repertoire ranging from serious storytelling to guitar-powered stand-up comedy, Cash tells stories through music – delighting audiences as she shares her unique perspective on trying to raise a (semi-) normal family in her adopted country of Israel.

Location: Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)

Entrance: 40nis (35nis students/soldiers/seniors) + 18nis drink minimum purchase
Info/reservations:
02-624-3218

 
Time: 20:30
Price: ₪ 40nis (35nis students/soldiers/seniors) + 18nis drink minimum purchase

by: offthewall


Wednesday Nov. 12, 2008 - 19:30 Add to Google Calendar

הרצאות ימי רביעי

19:30 @ מוזיאון ארצות המקרא
 

השם היהודי כצופן לזהות עם ישראל
פרופ' אהרון דמסקי, אוניברסיטת בר-אילם, באנגלית

 
Time: 19:30
Price: ₪
הרצאות ימי רביעיהרצאות ימי רביעי

by: BLMJ


Wednesday Nov. 12, 2008 - 21.30 Add to Google Calendar

Ofer Golany - post elections

21.30 @ Birman
 

Dan Biron is Ale Yarok's nomination

for Mayor of Jerusaleman

 
Time: 21.30
Price: ₪ 0

by: abu noam


Wednesday Nov. 12, 2008 - 21:40 Add to Google Calendar

גביע הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

21:40 @ התקליט
 

טוטנהאם נגד ליברפול. שימו לב, זהו משחק גביע שיכול להמשך להארכה

 
Time: 21:40
Price: ₪ 0
גביע הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה גביע הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Wednesday Nov. 12, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

רוקי בי אחת לשבועיים

22:00 @ הטיפה
 

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0
רוקי בי אחת לשבועייםרוקי בי אחת לשבועיים

by: hatipa


Wednesday Nov. 12, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

live/acoustic Tal Shachar

20:30 @ HaKatze
 

 
Time: 20:30
Price: ₪ 0
 live/acoustic Tal Shachar live/acoustic Tal Shachar

by: hakatze


Wednesday Nov. 12, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

DJ Rin Vegas

22:30 @ HaKatze
 

Electro-Trash!

 
Time: 22:30
Price: ₪ 0
DJ Rin VegasDJ Rin Vegas

by: hakatze


Wednesday Nov. 12, 2008 - Add to Google Calendar

בגדד ויסטה קלאב

@ Sira
 

יוני ואסף בתיקלוט שיחצה את נהר פרת

 
Time:
Price: ₪ 0
בגדד ויסטה קלאבבגדד ויסטה קלאב

by: sira


Wednesday Nov. 12, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

הליין של מלאכי מארח את עמוס שליין

22:00 @ פאב סטארדאסט
 

שליין ינגן אלקטרו חורפי. הכניסה חופשית

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0
הליין של מלאכי מארח את עמוס שלייןהליין של מלאכי מארח את עמוס שליין

by: Stardust


Wednesday Nov. 12, 2008 - 21.30 Add to Google Calendar

ofer golany

21.30 @ Birman
 

this may be the victory celebration of Ale Yarok

 
Time: 21.30
Price: ₪ 0

by: abu noam


Wednesday Nov. 12, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

Rainy Day Movies:

20:00 @ The Merkaz
 

Join us on Wednesday, November 12th,  and every Wednesday evening at Merkaz Hamasghimim for Rainy Day Movies.  This week’s movie is "The 5th Element," an action movie starring Bruce Willis.

As the weather gets cold and frightful, come to Merkaz Hamagshimim Hadassah for our delightful series called "Rainy Day Movies."  Bring a blanket and snuggle up with your friends at The Merkaz for some great movies to keep you warm for the winter.

Admission is 20 shekels.  Members will receive free popcorn and beer!!!

Merkaz Hamagshimim is located at 7A Rechov Dor Dor VeDorshav in the German Colony of Jerusalem.

For more information, contact Ofra at ofra@themerkaz.org or at 02-561-9165 *204.
Check out our complete movie schedule:  http://www.themerkaz.org

 
Time: 20:00
Price: ₪ 20
Rainy Day Movies: Rainy Day Movies:

by: Themerkaz


Wednesday Nov. 12, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

גשם של סרטים: האלמנט החמישי

20:00 @ The Merkaz
 

כשמזג האוויר נהיה קר ומאיים, הצטרפו אלינו במרכז המגשימים הדסה לסדרת האירועים המהנה שלנו- "גשם של סרטים". הביאו איתכם שמיכה והתכרבלו עם חבריכם במרכז וצפו במגוון סרטים נהדרים שיעזרו לכם להתחמם בחורף.

 

 

כניסה עולה 20 שקלים.

 

 

לחברי המרכז- בירה ופופקורן בחינם!!

למידע נוסף צרו קשר עם עופרה ב ofra@themerkaz.org או ב 02-5619165 שלוחה 204

 

 

לוח זמני הסרטים:www.themerkaz.org

 
Time: 20:00
Price: ₪ 20
גשם של סרטים: האלמנט החמישי גשם של סרטים: האלמנט החמישי

by: Themerkaz


Wednesday Nov. 12, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

השקת ליין מסיבות הרגיי של ימי רביעי

22:00 @ באסס | Bass
 

ברוכים הבאים לליין החדש של הצוות Jahruzalem Calling, אשר הביא לכם את הגרוב בשנה שעברה במועדון האימושן בימי רביעי. הפעם חוזרים סיון סאנשיין, יעראסטה דיזאסטה והנסיך הפרסי לפעילות עם סאונד איכותי ודיג’יי/סאונדסיסטם אורח בכל יום רביעי, עמוסים בשלל סגנונות הרגאיי לסוגיו.

מסיבת הפתיחה:
Missunshine
yAArasta DiZasta
Prince of persiA
אורח כבוד: גיל "ראסטה" בונשטיין
חלוץ הרגאיי בישראל.
למעלה מ- 20 שנה הוא דואג, בונה ומטפח את הסצינה שהולכת וגדלה בשנים האחרונות. אין ספור ייבואים של זמרים, להקות וסאונדסיסטמים מצמרת הרגאיי בג'מייקה ובעולם אשר הופיעו כאן מאז שנות ה- 80 לצד הפקות מקומיות ושיתופי פעולה עם מפיקים מהארץ, מאירופה, ארה"ב וג'מייקה, הופכים את גיל לאחד האנשים הכי משפיעים בסצינת הרגאיי בישראל
.
אנו גאים לארח במסיבת הפתיחה את הסנדק בכבודו ובעצמו, ימים ספורים לאחר שהוא חוזר מביקור במג'מייקה, טעון בוויבז ומצוייד במוסיקה חדשה דנדשה מהיארד
!


 
Time: 22:00
Price: ₪ 20
השקת ליין מסיבות הרגיי של ימי רביעיהשקת ליין מסיבות הרגיי של ימי רביעי

by: bassjlm


Wednesday Nov. 12, 2008 - 19:30 Add to Google Calendar

הקרנת הסרט "האגדה על ניקולאי וחוק השבות"

19:30 @ אוזן שלישית-קומה מעל
 

סיפורו של ניקולאי מתחיל בכפר קטן ונידח בחבל מולדבה שברומניה. בעקבות קריסת הקומוניזם מצא עצמו ניקולאי, כמו עשרות אלפי כפריים רומנים, מחוסר עבודה. הוא החליט לחפש פרנסה מעבר לים, הרחק מביתו ומשפחתו. שלוש שנים עובד ניקולאי כעובד זר בישראל, מנוצל על ידי חברת כוח האדם שהביאה אותו. אין לו כמעט קשר עם משפחתו ועם אשתו שילדה את בנו השני בהעדרו. הוא בורח מהמעביד והופך בלתי חוקי, נתפס על ידי המשטרה, מושלך למאסר, אבל ברגע אחד גורלו משתנה. בסגנון כמו עלילתי, ניקולאי משחק את עצמו וחי מחדש את סיפורו האמיתי, נפרשים קורותיו ומעוררים שאלות על מציאות חיינו בארץ ועל החוקים שמגדירים את זהותה של ישראל.
ישראל 2008, דוקומנטרי, עברית ורומנית, 84 דק'.The image           </p></td>
        </tr>
        <tr dir=

 
Time: 19:30
Price: ₪ 20

by: sleepyslop


Wednesday Nov. 12, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

סטנד-אפ עם אמנים מתחלפים

21:00 @ Off The Wall Comedy
 

יום רביעי- 12 בנובמבר ב21:00

אוף דה וול קומדיה מציג:

סטנד-אפ עם אמנים מתחלפים

המקצועים מהארץ מופיעים. יתכן שהמציגים ישתנו ושיוסיף עוד מציגים.                                                           

: אוף דה וול מרתף הצחוק 34 בן יהודה במרתף העיר (ליד המשביר) בפינה של המלך ג'ורג' מקום 
כניםה: 30 ש"ח (לסטודנטים וחיילים 20 ש"ח) + מינימיים קנית משקה 18ש"ח      

02-624-3218             

 
Time: 21:00
Price: ₪ 30 ש"ח (לסטודנטים וחיילים 20 ש"ח) + מינימיים קנית משקה 18ש"ח

by: offthewall


Wednesday Nov. 12, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

קבוצת התיאטרון הירושלמי: את כבר מאושרת?

20:30 @ תיאטרון החאן
 

קומדיה על החיים עם שלושה נגנים וגיבורה שמנה אחת, השרה ורוקדת את סיפור חייה תוך שהיא בועטת בתעשיית האשליות. בעידן בו השמנת היתר מוגדרת כמגפת המאה. בן חור משחקת את סיפור חייה הלא פשוט בנימה קומית ובו בזמן נוגעת ללב, כילדה וכאישה שהרגישה כל חייה חריגה בשל מימדיה ובהמשך כאם חד הורית לבת עם תסמונת דאון. אל קדמת הבמה עולה הדיון בנשיותה של הגיבורה, חריגות, פיזיות ומה שביניהן.

בימוי: גבריאלה לב
כתיבה: ורדה בן חור (שחקנית אורחת בסדרות "אמאל'ה", "הכל דבש")
כוריאוגרפיה: אילת סטולר
מוסיקה והלחנה: גרשון וייסרפירר, דניאל הופמן
משתתפים: ורדה בן חור, גרשון וייסרפירר, דניאל הופמן, נדב לב

בן חור מלווה בביטחון עצמי ובשלושה גברברים מוכשרים בטירוף
עכבר העיר

השחקנים מעבירים את המסר בצורה מצחיקה והצופים שבויים בתוך קסמיה של שחקנית ענקית
כל הזמן

מופע קברטי נעים ומלא חן   ידיעות אחרונות

אתר הקבוצה: www.tcj.org.il

 

כרטיסים: 02-6718281 תיאטרון החאן

 

 
Time: 20:30
Price: ₪ 35/40/60/80
קבוצת התיאטרון הירושלמי: את כבר מאושרת?קבוצת התיאטרון הירושלמי: את כבר מאושרת?

by: tcj


Thursday Nov. 13, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

סטנדאפ: במה פתוחה בעברית

22:30 @ Off The Wall Comedy
 

אוף דה וול קומדיה עברית מציג:
במה פתוחה בעברית
הבמה פתוחה לקומדיה הירושלמי (עברית). זה הצ'אנס להגשים את החלום שלך או פשוט ליהנות מהצחוק. פה נולדה הקומדיה של הירושלמים.
מקום: אוף דה וול מרתף הצחוק 34 בן יהודה (במרתף העיר- ליד המשביר) בפינה של המלך ג'ורג'
כניםה: חינם+ מינימיים קנית משקה 25 ש"ח
02-624-3218

 
Time: 22:30
Price: ₪ 0

by: offthewall


Thursday Nov. 13, 2008 - Add to Google Calendar

אולה וזהר

@ Sira
 

משם ומפה

 
Time:
Price: ₪ 0
אולה וזהראולה וזהר

by: sira


Thursday Nov. 13, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

פנינים לחזיריםָ*רובוקופ

22:30 @ הטיפה
 

 
Time: 22:30
Price: ₪ 0
פנינים לחזיריםָ*רובוקופפנינים לחזיריםָ*רובוקופ

by: hatipa


Thursday Nov. 13, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

האוגר מתקלט רק דברים שקנה באוגנדה

22:00 @ אוגנדה Uganda
 

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0
האוגר מתקלט רק דברים שקנה באוגנדההאוגר מתקלט רק דברים שקנה באוגנדה

by: uganda


Thursday Nov. 13, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

DJ SCHOOLMASTER

23:00 @ HaKatze
 

די ג'יי סכולמאסטר מהתפוחים בפריסטייל פאנק

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0

by: hakatze


Thursday Nov. 13, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

DJ Marky Funk

22:00 @ Mia
 

מארקי משלב בגאוניות בין אולד סקול היפ-הופ Raw and fresh, סקראצ’ינג fast & furious, ו- Fאנק fe u get down n’ dirty!!!

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0
DJ Marky FunkDJ Marky Funk

by: mia-bar


Thursday Nov. 13, 2008 - 21.00 Add to Google Calendar

אלתרנטיבה

21.00 @ Ethio Israel
 

המקום נמצא בפיאצה נחמדה בקצה רחוב אלישר

מול ככר ציון

ליד האוגנדה

ויש לו טעם טוב בג'ז

 
Time: 21.00
Price: ₪ 20

by: abu noam


Thursday Nov. 13, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

הקרנת ארט-האוס: Shotgun Stories

21:30 @ אוזן שלישית-קומה מעל
 

דרמת מתח שמזכירה את סגנון ה-Southern Gothic של פוקנר ואת הקולנוע של דיויד גורדון גרין (George Washington), מאת הבמאי ג'ף ניקולס (שזהו סרט הביכורים שלו). גבר מארקנסו נשא במהלך חייו שתי נשים. עם הראשונה ילד שלושה בנים ועם השנייה והמועדפת, עוד ארבעה. הסט הראשון של בנים גדלו להיות לא-יוצלחים, מתוסבכים ואלימים. הסט השני גדל באווירה אוהבת יותר ונראה כי הם מנסים לעלות על דרך של הצלחה כלכלית ומשפחתית. עם מותו של האב פורץ עימות אלים בין שני הסטים. השנאה יוצאת החוצה ואולי אפילו הסכינים יישלפו.
ארה“ב 2007, 91 דק', אנגלית.

http://blogs.indiewire.com/reverseshot/archives/SHOTGUN%20STORIES.jpg

 
Time: 21:30
Price: ₪ 25

by: sleepyslop


Thursday Nov. 13, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

מסיבת 5 שנים לפקוטק

22:00 @ באסס | Bass
 

פקוטק חוגג 5 שנים של פעילות

יתקלטו הרזידנטים אנה, סוזאנה ו

carsten jost  Dial Germany

+הפתעה נוספת

 

www.myspace.com/carstenjost 

 


 
Time: 22:00
Price: ₪ 30

by: bassjlm


Thursday Nov. 13, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

!חוגגים 5 שנים PACOTEK

22:00 @ באסס | Bass
 

  

 

באסס, ההסתדרות 1, ירושלים

www.pacotek.com

www.bassjerusalem.com

 
Time: 22:00
Price: ₪ 30
 !חוגגים 5 שנים  PACOTEK !חוגגים 5 שנים  PACOTEK

by: paco


Thursday Nov. 13, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

sound of the ground

21:30 @ אברם Avram
 

afro maroccan fuison
ג'אז עם שורשים אפריקאים, פרי פיתוחם של דוד בלילטי ,קירק ליסטי וג'רי גונזאלס.

בלילטי שובר את הכלים ובונה מחדש את חזון כור ההיתוך של בן גוריון על הבמה בעזרתם של אסף יוריה, אסף סמלין, דן בלילטי וחיים פסקוף.

כניסה כוללת משקה ראשון

 

 
Time: 21:30
Price: ₪ 30

by: AVRAM_CAFE


Thursday Nov. 13, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

קבוצת התיאטרון הירושלמי: את כבר מאושרת?

20:30 @ תיאטרון החאן
 

קומדיה על החיים עם שלושה נגנים וגיבורה שמנה אחת, השרה ורוקדת את סיפור חייה תוך שהיא בועטת בתעשיית האשליות. בעידן בו השמנת היתר מוגדרת כמגפת המאה. בן חור משחקת את סיפור חייה הלא פשוט בנימה קומית ובו בזמן נוגעת ללב, כילדה וכאישה שהרגישה כל חייה חריגה בשל מימדיה ובהמשך כאם חד הורית לבת עם תסמונת דאון. אל קדמת הבמה עולה הדיון בנשיותה של הגיבורה, חריגות, פיזיות ומה שביניהן.

בימוי: גבריאלה לב
כתיבה: ורדה בן חור (שחקנית אורחת בסדרות "אמאל'ה", "הכל דבש")
כוריאוגרפיה: אילת סטולר
מוסיקה והלחנה: גרשון וייסרפירר, דניאל הופמן
משתתפים: ורדה בן חור, גרשון וייסרפירר, דניאל הופמן, נדב לב

בן חור מלווה בביטחון עצמי ובשלושה גברברים מוכשרים בטירוף
עכבר העיר

השחקנים מעבירים את המסר בצורה מצחיקה והצופים שבויים בתוך קסמיה של שחקנית ענקית
כל הזמן

מופע קברטי נעים ומלא חן   ידיעות אחרונות

אתר הקבוצה: www.tcj.org.il

 

כרטיסים: 02-6718281 תיאטרון החאן

 

 
Time: 20:30
Price: ₪ 35/40/60/80
קבוצת התיאטרון הירושלמי: את כבר מאושרת?קבוצת התיאטרון הירושלמי: את כבר מאושרת?

by: tcj


Thursday Nov. 13, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

COMEDY: Stand-up- Starring Benji Lovitt & Hani Skutch (Eng)

20:30 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire presents: 
Stand-up- Starring Benji Lovitt & Hani Skutch

Headlining: Benji Lovitt our Tel Aviv Oleh friend and famous blogger from ‘What War Zone.’ His observations of life in Israel and love for Judaism will leave you thinking positive about those living in Central Israel. Featuring: Hani Skutch The laughter of Rehovot.

Lineup may change and other comedians may be added.
Location:
Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
35nis (30nis students, soldiers, seniors) + 18nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218

 
Time: 20:30
Price: ₪ 35nis (30nis students, soldiers, seniors) + 18nis drink minimum purchase
COMEDY: Stand-up- Starring Benji Lovitt & Hani Skutch (Eng) COMEDY: Stand-up- Starring Benji Lovitt & Hani Skutch (Eng)

by: offthewall


Thursday Nov. 13, 2008 - 19:30 Add to Google Calendar

After Eden---Bibliodrama and Performance--Starring Yael Unterman

19:30 @ The Merkaz
 

After Eden Bibliodrama & Performance

(A new experience of an old, old story…)

Written and performed by Yael Unterman

A two-part program that has already appeared to rave reviews in England, Israel, the USA and Australia, and has been featured on Australian National Radio.

Part I: Experience and study the powerful story of Cain and Abel through the imaginative "modern Midrash" technique of Bibliodrama.

Part II: One woman, five intense characters. Be blown away by a lyrical solo performance of the story of the first family, with their loves, jealousies, yearnings for the Divine and murderous inclinations.

The story will never be read the same again.

Total length of both parts of the program two and a half hours.

Price 50 shekels. (35 for Merkaz members)

On November 6th and 13th, at 19:30 at Merkaz Hamagshimim Hadassah’s Center Stage Theater

For Tickets and information please call 02-561-9165 ext. 5, or email cst@themerkaz.org

Merkaz Hamagshimim Hadassah Center Stage Theater is located in the German Colony in Jerusalem at 7A Rechov Dor Dor VeDorshav.

* Excerpts appeared on Australian National Radio’s “The Spirit of Things” - see http://www.abc.net.au/rn/spiritofthings/stories/2006/1678490.htm

http://www.yaelunterman.com/aftereden.html

 
Time: 19:30
Price: ₪ 50 or 35 for Merkaz Membmers
After Eden---Bibliodrama and Performance--Starring Yael UntermanAfter Eden---Bibliodrama and Performance--Starring Yael Unterman

by: Themerkaz


Thursday Nov. 13, 2008 - 20:00 Add to Google Calendar

Plunderphonics

20:00 @ Barbur
 

פנדה פורן

בלונדי

קטיושה קיד

ערב תיקלוטים בגלריה ברבור

 ***

Panda Porn

Blondie

Katyusha 

An evening of DJ sets at Barbur

 

 
Time: 20:00
Price: ₪ Free
PlunderphonicsPlunderphonics

by: Woolwung


Friday Nov. 14, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

Shoes Your Weapon Presents: D.I.S.T.O

23:00 @ באסס | Bass
 

The Breaks Are Back! The Breaks Are Back! - The Breaks Are Back! The Breaks Are Back! - The Breaks Are Back! The Breaks Are Back! - The Breaks Are Back! The Breaks Are Back! - The Breaks Are Back!....

שוז יור וופן חוזרים עם ברייקים, ביטים, דיסקו מחורפן וכל מה שעושה נעים בבטן וכואב באגן. וזה אפילו חינם עד חצות! במועדון הירושלמי החדש, באסס (הסתדרות 1, מרכז העיר - הזדמנות טובה למי שעוד לא ביקר), ובערב הכי משעמם בעולם - שישי. אז מה אכפת לכם. תבואו. יהיה כיף
על המוזיקה מופקדים האמסטר ואס.תי לאודר (הדי ג'יי, לא הזאת עם התכשירים לפנים)

Hamster and S.T.Louder are back with more distorted beats, flaming breaks and BadAss disco! And it's even free until midnight. So leave your homework and come bang your heads and shake your fat asses to some quality music.

Bass באסס

Hahistadrut ההיסתדרות 1

F R E E untill חינם עד 00:00

20 ש"ח אחר כך

20 NIS Later

....The Breaks Are Back! The Breaks Are Back! - The Breaks Are Back! The Breaks Are Back! - The Breaks Are Back! The Breaks Are Back! - The Breaks Are Back! The Breaks Are Back! - The Breaks Are Back!

 
Time: 23:00
Price: ₪ חינם עד חצות. 20 אחר כך
Shoes Your Weapon Presents: D.I.S.T.OShoes Your Weapon Presents: D.I.S.T.O

by: hamster


Friday Nov. 14, 2008 - Add to Google Calendar

אריות ירושלים

@ Sira
 

dub

udubudubudubud

ubudubudubudub

udubudubudubu

dub

 
Time:
Price: ₪ 0
אריות ירושליםאריות ירושלים

by: sira


Friday Nov. 14, 2008 - 11:00 Add to Google Calendar

באסטיישן - יריד בגדים ויד שנייה

11:00 @ באסס | Bass
 

11:00

BUSTATION

בזאר בגדים בבאסס.

יד שנייה, בגדי מעצבים, אקססוריז וכל מיני.

 
Time: 11:00
Price: ₪ 0
באסטיישן - יריד בגדים ויד שנייהבאסטיישן - יריד בגדים ויד שנייה

by: bassjlm


Friday Nov. 14, 2008 - 11:00 Add to Google Calendar

סיום מסע אפניים מקהיר לירושלים!

11:00 @ מהר הרצל לעיר העתיקה
 

 
Time: 11:00
Price: ₪ 0

by: messyboat


Friday Nov. 14, 2008 - Add to Google Calendar

Glitch -

@ HaKatze
 

 
Time:
Price: ₪ 0
Glitch - Glitch -

by: hakatze


Friday Nov. 14, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

Glitch DJs Night @ The Edge "Ha Katche"

23:00 @ הקצה
 

יום שישי הקרוב 14 לנובמבר
פותחים את הליין החדש במועדון הקצה - רחוב שושן 4

מהאנשים שהביאו לכם את מסיבות הרחוב במידרחוב,בכיכר החתולות ובמנהרת גן סאקר
הרבה מטעמים של מוסיקה איכותית מדיפ האוס מינימליסטי דרך טק האוס וטכנו עדין לפרוגרסיב האוס מלודי ומקפיץ


:על העמדה

Ran Salman & Nir Azilov (Baroque Records)
Uriel (Bonzai Records)

פתיחת שערים ב23:00 
הכניסה חופשית!

Europe Is Here so WAKE UP

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0
Glitch DJs Night @ The Edge Glitch DJs Night @ The Edge

by: galigalox


Friday Nov. 14, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

הופעת השקה לאלבמובו החדש של יוצר ההיפ הופ טאבו פלוס

21:00 @ אוגנדה Uganda
 

טאבו פלוס, מיוצרי ההיפ הופ

המיוחדים והמרגשים בארץ חוזר עם אלבום חדש - מיתרים

www.myspace.com/tabooplus 

טאבו בקיוב:

http://www.qube.co.il/ency_band.asp?e=3823&cat=37 

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0
הופעת השקה לאלבמובו החדש של יוצר ההיפ הופ טאבו פלוסהופעת השקה לאלבמובו החדש של יוצר ההיפ הופ טאבו פלוס

by: uganda


Friday Nov. 14, 2008 - 12:00 Add to Google Calendar

הוצלו מן התופת - פתיחת תערוכת צילומים חדשה באוגנדה

12:00 @ אוגנדה Uganda
 

הוצלו מן התופת

תערוכת תצלומים שהושלכו לאשפה

רגע לפני המשרפות הצליחו כמה שומרונים טובים לשים ידיים על ארכיון רוק נדיר שעמד בפני כליה. הנ"ל גאלו ממנו תצלומים של הרכבי שוליים ישראלים משנות השמונים והתשעים והביאו אותם לאוגנדה לצורך תערוכה. התצלומים האלה הוצלו מן התופת.

מככבים: נושאי המגבעת, דורלקס סדלקס, ישראל, 3-ח', פלסטיק ונוס,
סרטן השד, מע"צ, פישוף וקצנשטיין

התערוכה תיפתח ביום שישי 14.11.2008, בשעה 12:00, באוגנדה (אריסטובולוס 4, ירושלים, טל' 02.6236087). התצלומים יוצגו בהדפסה מחודשת.

יופיעו: ליטרשפיך דיאט, פישוף/קצנשטיין/רכס

יתקלט: די.ג'יי E

צלמים: רלי אברהמי, בוריס אופיר, עופר אזולאי, אפרת בלוססקי, עמית בן יהודה, אביבית גולן, דורון גלעד, דבורה גרודה, איל יצהר, שרית עוזיאלי, רפי קוץ, מוטי רוזיצקי, רונית רוזנטל, רולי שלם, טלי שני ועוד צלם או שניים ששמם לא נודע

הפקת דפוס: איתי ברוך

פרטים נוספים: savedfromtrash@gmail.com

מייספייס: www.myspace.com/savedfromtrash

 
Time: 12:00
Price: ₪ 10
הוצלו מן התופת - פתיחת תערוכת צילומים חדשה באוגנדההוצלו מן התופת - פתיחת תערוכת צילומים חדשה באוגנדה

by: uganda


Friday Nov. 14, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

SHOES YOUR WEAPON

22:00 @ באסס | Bass
 

 
Time: 22:00
Price: ₪ 20
SHOES YOUR WEAPONSHOES YOUR WEAPON

by: bassjlm


Saturday Nov. 15, 2008 - 14:40 Add to Google Calendar

הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

14:40 @ התקליט
 

שבת מלאה בכדורגל אנגלי משובח יש לנו. אנחנו מתחילים עם בולטון נגד ליברפול ב-14:40. אח"כ ב17:00 נהנה מארסנל נגד אסטון וילה ונסיים ב19:30 עם צ'לסי שתתארח בווסט ברום. כל הזמן יהיה האפי האוור עם מבצעים מעולים על כל הבירות מהחבית ועל מוצרים נבחרים נוספים בבאר

 
Time: 14:40
Price: ₪ 0
הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה הליגה האנגלית בכדורגל בשידור מלוויין מאנגליה

by: Stardust


Saturday Nov. 15, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

Groove Celebration - A Funky Jam Session

22:00 @ HaKatze
 

חגיגת הגרוב ג'ם סאשן פאנקי עם מיטב המוסקאים בשכונה!

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0

by: hakatze


Saturday Nov. 15, 2008 - 14:40 Add to Google Calendar

בולטון נגד ליברפול בשידור חי מהליגה האנגלית

14:40 @ פאב סטארדאסט
 

האפי האוור מעולה על מלא דברים מהבאר

 
Time: 14:40
Price: ₪ 0
 בולטון נגד ליברפול בשידור חי מהליגה האנגלית בולטון נגד ליברפול בשידור חי מהליגה האנגלית

by: Stardust


Saturday Nov. 15, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

דאבל ביל בכניסה חופשית - קוב +אנחנו ולהקתו

21:00 @ אוגנדה Uganda
 

הופעות בכורה בעיר לקוב ואנחנו ולהקתו

עוד פרטים +שירים:

www.myspace.com/kobil

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0
דאבל ביל בכניסה חופשית - קוב +אנחנו ולהקתודאבל ביל בכניסה חופשית - קוב +אנחנו ולהקתו

by: uganda


Saturday Nov. 15, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

פרץ ומארק אליהו

22:00 @ בית אבי חי
 

מוצש
ליין מוסיקה ישראלית מקורית
בכל מוצאי שבת יוצרים ישראלים חדשים ומוכרים נפגשים לעשות ביחד מוסיקה טובה

מנהל אמנותי: שאנן סטריט

ליין חשון: אין מילים
חודש בלי חגים פוגש מוסיקה ללא מילים

פרץ ומארק אליהו
אב ובנו, מבכירי המוסיקאים האתניים בישראל, מביאים מוסיקה מזרחית קלאסית עתיקה וקומפוזיציות חדשות - מופע בכורה בירושלים

להזמנת כרטיסים: 02-6215900
או באינטרנט
http://www.bac.org.il/Event_Series.aspx?id=00/04/08/153#event_01/153

 
Time: 22:00
Price: ₪ 30-50
פרץ ומארק אליהופרץ ומארק אליהו

by: bac


Saturday Nov. 15, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

COMEDY: Stand-up- Starring Benji Lovitt & Hani Skutch (Eng)

21:00 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire presents:
Stand-up- Starring Benji Lovitt & Hani Skutch

Headlining: Benji Lovitt our Tel Aviv Oleh friend and famous blogger from ‘What War Zone.’ His observations of life in Israel and love for Judaism will leave you thinking positive about those living in Central Israel. Featuring: Hani Skutch The laughter of Rehovot.

Lineup may change and other comedians may be added.
Location:
Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
35nis (30nis students, soldiers, seniors) + 18nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218

 
Time: 21:00
Price: ₪ 35nis (30nis students, soldiers, seniors) + 18nis drink minimum purchase
COMEDY: Stand-up- Starring Benji Lovitt & Hani Skutch (Eng) COMEDY: Stand-up- Starring Benji Lovitt & Hani Skutch (Eng)

by: offthewall


Saturday Nov. 15, 2008 - 1800 Add to Google Calendar

מיני פסטיבל אינדי בחסות הלייבל פיתקית

1800 @ באסס | Bass
 

אירוע אינדי רוק ענקי הכולל הופעות של 

קטמין

פג אדיר

מיסטר ארור סאונד סיסטם

אלי לס

אשכרה מתים

רם אוריון

אורח סודי 

 
Time: 1800
Price: ₪ 40
מיני פסטיבל אינדי בחסות הלייבל פיתקיתמיני פסטיבל אינדי בחסות הלייבל פיתקית

by: bassjlm


Saturday Nov. 15, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

בית הבובות - "שוב החיוך"

22:00 @ הצוללת הצהובה
 

סיפורה יוצא הדופן של להקת "בית הבובות" כבר ידוע : הלהקה נוסדה ע"י חברי הילדות איתי שיף ואמיר אטיאס, שהקליטו סקיצות לשירים בביצועם, בטיול הגדול בדרום אמריקה הגיעו ההקלטות לידיהם של התרמילאים הישראלים וכך, מיד ליד, עברו השירים וחצו גבולות-מדרום אמריקה, ועד ליפן ואוסטרליה.
הלהקה צברה קהל מעריצים ומהר מאוד, ללא שום סיקור תקשורתי החלה להופיע בפני מאות.
הפופולאריות עשתה את שלה והגיעה לתקשורת וכמובן לרדיו, "בית הבובות" הפכה לשם דבר וזכתה לפרסום אדיר והצלחה שהגיעה לשיאה במכירות : קרוב לפלטינה כפולה (70,000 עותקים ) לאלבום הבכורה "מדפים".

שנתיים אחרי "מדפים", חוזרים בית הבובות עם "שוב החיוך", אלבום שני והופעה חדשה.
קאנטרי, נגיעות Fאנק, מוסיקה סקוטית, מוסיקה אתנית, ורגאיי משתלבים יחד בהופעה עם השירים: "סיגפו", "למעני", "שיר בעפרון", "שמש" מהאלבום הראשון
ו "אל תדאג", "כי אם לא אז בשביל מה ", "עד שבאת" מהאלבום החדש

אמיר אטיאס - שירה, איתי שיף- שירה וגיטרות אקוסטיות , נתן סלומון- גיטרות חשמליות,
זיו לביא - קלידים ופסנתר, דני מקוב- תופים וכלי הקשה ושי חלמיש - בס.

 
Time: 22:00
Price: ₪ 70-75-80

by: yellowsub


Sunday Nov. 16, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

מגדר וספר

19:00 @ תמול שלשום
 

 

מגדר וספר
תמר מרין תשוחח על  בין המינים כבין-טקסטואליות בספר שידה ושידות לרחל איתן.

 

מגדר וספר הוא סדרת הרצאות בשיתוף מרכז לייפר ללימודי נשים ומגדר מהאוניברסיטה העברית בירושלים

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0
מגדר וספרמגדר וספר

by: tmolshilshom


Sunday Nov. 16, 2008 - 19:40 Add to Google Calendar

הפועל ירושלים נגד עירוני רמת גן בליגת הכדורסל. שידור חי

19:40 @ פאב סטארדאסט
 

האפי האוור עד 21:30. יאללה הפועל!

 
Time: 19:40
Price: ₪ 0
הפועל ירושלים נגד עירוני רמת גן בליגת הכדורסל. שידור חי הפועל ירושלים נגד עירוני רמת גן בליגת הכדורסל. שידור חי

by: Stardust


Sunday Nov. 16, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

הליין של מלאכי מארח את יניב "ג'ונס" קוריס

22:00 @ פאב סטארדאסט
 

קוריס, מוסיקאי, עיתונאי מוסיקה בכל העיר בדימוס  ואיש המחלקה הבינלאומית של חברת התקליטים הליקון בעברו, יתקלט מהרפרטואר העשיר שלו שכולל הכל מהכל - אלקטרו, אינדי, ניו ווייב ועוד.

 
Time: 22:00
Price: ₪ 0
הליין של מלאכי מארח את יניב הליין של מלאכי מארח את יניב

by: Stardust


Sunday Nov. 16, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

Soussana at Sira

23:00 @ Sira
 

FREE!

www.pacotek.com

 

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0

by: paco


Sunday Nov. 16, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

LIVE/ACOUSTIC NIR MOSHE & RONY CORCOS

21:30 @ HaKatze
 

הופעה אקוסטית של ניר משה ורוני קורקוס

http://www.myspace.com/ronyc219

 

 

 
Time: 21:30
Price: ₪ 15
LIVE/ACOUSTIC NIR MOSHE & RONY CORCOSLIVE/ACOUSTIC NIR MOSHE & RONY CORCOS

by: hakatze


Sunday Nov. 16, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

הצגה יומית - The Matinee

20:30 @ תיאטרון החאן
 

מחווה פארודית בתנועה ופנטומימה לאומנות הקולנוע ולתעשיית הסרטים ההוליוודית

סופרמן, קינג קונג, הפנתר הורוד, ברוס לי, פרדי קרוגר ועוד רבים- כולם על במה אחת.
קרבות אדירים, אפקטים מרהיבים, התפוצצויות, התעופפויות, מסעות, אהבות ודרמות קורעות לב. ללא תפאורה. ללא חפצים. ללא מילים.

זוכה פסטיבל חיפה בפרס אנסמבל השחקנים, הבימוי וההצגה הטובה ביותר

ביקורות:

צבי גורן - אתר הבמה

מרט פרחומובסקי - ידיעות אחרונות

עצמון אברהמי - כל הזמן

מירב יודילביץ' - YNET

במאי: צביקה פישזון
שחקנים ויוצרים:
דני ברוסובני, יצחק לאור, יעל מפציר, דניאל קישינובסקי, ינון שאזו
ע. במאי: ענת ברנשטיין/ עיצוב תאורה: חואן כהן/
עריכת סאונד: אסף בוצר/ כתוביות: אלה פוניזובסקי
ניהול הצגה: לידיה מלטין

הזמנת כרטיסים:
הזירה הבין תחומית
02-6783378  09-17 א'-ה'

 
Time: 20:30
Price: ₪ 45-65
הצגה יומית - The Matineeהצגה יומית - The Matinee

by: HAZIRA


Monday Nov. 17, 2008 - 19:30 Add to Google Calendar

הקרנת הסרט "שיטת השקשוקה"

19:30 @ בחצר סרגי (הלני המלכה 13)
 

 ולאחריה הרצאה / שיחה קצרה אתי, איתמר כהן.

למי שלא מכיר - כמה מלים עלי ועל הקשר שלי עם האחים עופר:

אני מתנדב מזה עשר שנים בארגון מגמה ירוקה.

לפני שלוש שנים הקמתי את האתר  “חייבים לעצור את האחים עופר“.

השתתפתי במאבק שהוביל להגשת כתבי אישום נגד מפעלים מזהמים של האחים עופר באזור הדרום;  ובמאבק

לביטול התכנית להעניק לסמי עופר אזרחות כבוד של חיפה (שני המאבקים הסתיימו בניצחון). גם את אשתי הכרתי לראשונה בזכות האחים עופר (לפרטים) . בשנים האחרונות פורסמו כתבות רבות שלי ב-Ynet, NRG ועוד. לבלוג שלי .

 בכניסה יגבו 15 ₪ עבור כיסוי הוצאות ותשלום ליוצרי הסרט.

 איתמר כהן (אופנן)

 האירוע מהווה את פעילות פתיחת השנה של

 אופניים בשביל ירושלים

איתמר כהן (אופנן),

 
Time: 19:30
Price: ₪ בכניסה יגבו 15 ₪ עבור כיסוי הוצאות ותשלום ליוצרי הסרט

by: messyboat


Monday Nov. 17, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

Karaoke Night

23:00 @ Off The Wall Comedy
 

Karaoke Night (following Open Mic or Improv)

Enjoy late night unprofessional singing with your friends. Or come chill in the back with our Dancing Camel Beer.

Location: Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
25nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0

by: offthewall


Monday Nov. 17, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

COMEDY: Open Mic Night in English

20:30 @ Off The Wall Comedy
 

Off The Wall Comedy Empire presents:
Open Mic Night in English

Weekly Comedy Open Mic. All comedy related performances welcome. This is your chance to be on stage (I don't want to hear excuses) or to just have a good time and hear some good performers. Share in the development of Jerusalem based comedy.
Location:
Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)
Entrance:
25nis drink minimum purchase
Reservations:
02-624-3218

 
Time: 20:30
Price: ₪ 0

by: offthewall


Monday Nov. 17, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

אהרון מגד

19:00 @ תמול שלשום
 

אהרון מגד ישוחח על ספרו החדש זבובים

יש להזמין מקום בטל' 052-5715559 מיום ראשון 16.11
ולקבל מספר הזמנה

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0
אהרון מגדאהרון מגד

by: tmolshilshom


Monday Nov. 17, 2008 - 19:30 Add to Google Calendar

אירוע פתיחת השנה-אופניים בשביל ירושלים - הרצאה+סרט

19:30 @
 

אירוע פתיחת השנה של אופניים בשביל ירושלים - חצר סרגיי 19:30

לפני כחודש וחצי, יצא איתמר כהן - הידוע יותר בכינויו אופנן לירח דבש שבמהלכו דיווש לאורכה של ישראל במטרה לעודד את העלאת הנושא הסביבתי לסדר היום של הבחירות המקומיות. בדרך הוא שילב הקרנות של הסרט " שיטת השקשוקה "

לרגל פתיחת השנה איתמר יגיע לחצר סרגיי לספר על המסע, האופניים, ומה אפשר לעשות כדי להפוך את המדינה הזאת למקום יותר טוב. לאחר מכן יוקרן סרטו של מיקי רוזנטל "שיטת השקשוקה"

האירוע בעלות סמלית לכיסוי ההוצאות

http://www.shakshuka-movie.com/

www.ofanan.com

 
Time: 19:30
Price: ₪ 15

by: havitush


Monday Nov. 17, 2008 - 22:00 Add to Google Calendar

געוולד Gevald!

22:00 @ HaKatze
 

drag comedy live show

הופעות דראג קומדי

 
Time: 22:00
Price: ₪ 20

by: hakatze


Monday Nov. 17, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

הקרנת הסרט "סטאלגים"

21:00 @ אוזן שלישית-קומה מעל
 


הסטאלגים הינם ספרוני כיס שעלילתם עוסקת בקצינות אס.אס. מלאות זימה המתעללות מינית בשבויים במחנות. בשנות ה־60, במקביל למשפט אייכמן, מכירת החוברות הפורנוגרפיות הללו שברה שיאים בישראל ומאות אלפי עותקים נמכרו בקיוסקים .מעמדם של הסטאלגים התערער רק לאחר משפט מתוקשר שהאשים את כותביו בהפצת פורנוגרפיה אנטישמית. הסרט חוקר את התופעה, חושף לראשונה את מייסדי הז'אנר, ומציע את הטענה שהשילוב בין פורנוגרפיה לשואה נמצא גם בספרות שואה קנונית ובאזורים נרחבים של ייצוגי השואה בישראל עד ימינו אלה.
ישראל 2007, דוקומנטרי, 60 דק'.  

http://www.notes.co.il/eshed/user/%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA%20%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%9C%D7%92%D7%99%D7%9D%202.jpg


 

 
Time: 21:00
Price: ₪ 20

by: sleepyslop


Monday Nov. 17, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

"בכורה חדשה: "שערי ירושלים

21:00 @ Kolbendance
 

 

טובי אמני ירושלים מזמינים אתכם למופע ירושלמי ייחודי של מחול מודרני ווידאו דאנס, שירה ומוסיקה ירושלמית חיה.

הצטרפו אלינו למסע מופלא לירושלים של אתמול, של היום ושל מחר.

כוראוגרפיה: אמיר קולבן

 

בביצוע להקת קולבן דאנס

ניהול מוסיקלי: איתי בן נון

 

 

מרכז שמשון - בית שמואל

 

רח' שמעא 6, ירושלים

 

כרטיסים בקופת בית שמואל טל' 6203455/6-02

 

 

 
Time: 21:00
Price: ₪ 60

by: kolbendance


Monday Nov. 17, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

אודסאוס כאוטיקוס

21:00 @ המעבדה
 


  
מופע קברט פנטסטי, המבוסס על מסע התלאות של אודיסאוס מלך איתקה, הנאבק למצוא את דרכו בתוך עולם מופלא ואכזרי של אלים, מכשפות, מפלצות ובני אדם.
חלקים מן האודיסאה נשזרים בסיפור מסגרת אודות משפחה אומללה בתוך רצף תמונות קצבי ומצחיק עד דמעות, המשלב תיאטרון פיזי, משחק ומוסיקה חיה, וארוז בקונספט 'Low Tech'' מכוון.
_________________________________________
אודיסאוס כאוטיקוס
הוא שיתוף פעולה בין שלושה לצים דגולים ויוצרים עתירי ניסיון: פיודור מקרוב, מקבוצת הליצנים המיתולוגית של סלאבה פולונין (Snowshow), יולנה צימרמן, יוצרת 'ליצני השערורייה' ו'לה גאזטה' ונעם רובינשטיין, יוצר בקבוצת קליפה וזוכה פרס התסריט הטוב ביותר, עבור 'אדון הזמן' בתחרות העולמית לסרטים קצרים.

 

רביעי 24.09 שעה 20:30

לפרטים נוספים 02-6292000 www.maabada.org.il

 
Time: 21:00
Price: ₪ 60-70

by: lab2001


Monday Nov. 17, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

הרצאה מתוך הקורס מוזות - אגי משעול

19:00 @ מרכז שמשון-בית שמואל
 

פרננדו פסואה -פיצול אישיות או גאונות?

 
Time: 19:00
Price: ₪ 70
הרצאה מתוך הקורס מוזות - אגי משעולהרצאה מתוך הקורס מוזות - אגי משעול

by: messyboat


Monday Nov. 17, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

קולבן דאנס - שערי ירושלים - בכורה עולמית

21:00 @ מרכז שמשון-בית שמואל תיאטרון הירש
 

שערי ירושלים - מסע אומנותי, רב חושי לירושלים האמיתית.
דרך שבעה שערים בחומות העיר יכול המבקר להיכנס אל ירושלים העתיקה. ורק שער אחד - שער הרחמים - עומד חסום.
מי שנכנס דרך אחד השערים רואה את ירושלים מזווית אחת בלבד, וכך היא תיחקק בליבו, לנצח. רק אלה הנכנסים ויוצאים בכל שערי ירושלים מכירים את ירושלים מכל צדדיה ובכל צבעיה: המקומות הקדושים והשווקים; היופי והכיעור; האבנים והאנשים; ירושלים של מעלה וירושלים של מטה וירושלים של אתמול, של היום ושל מחר.
מופע ירושלמי ייחודי ומרהיב של ריקוד מודרני, וידאו-דאנס ושירה ומוסיקה ירושלמית חיה בביצוע טובי היוצרים.

כוריאוגרפיה - אמיר קולבן, להקת קולבן דאנס; ניהול מוסיקלי - איתי בן נון; עיצוב - מאשה ויזל.

 
Time: 21:00
Price: ₪ 95
קולבן דאנס - שערי ירושלים - בכורה עולמיתקולבן דאנס - שערי ירושלים - בכורה עולמית

by: messyboat


Tuesday Nov. 18, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

ג'אז בצוללת: The New Orleans Function

21:30 @ הצוללת הצהובה
 

ההרכב הוא חלום שמתגשם עבור מקימיו. בהשראתם של ענקי הג'אז המסורתי, שואפים חברי ההרכב להפיח רוח חיים במוסיקה הישנה והטובה של החצי הראשון של המאה הקודמת : שירי אהבה, ריקודים, ספיריצ'ואלס והבלוז.
ההרכב משחזר את הצליל האהוב והמזוהה כ"כ של הג'אז של ניו – אורלינס, המורכב ראשית כל מהצבע המיוחד שנוצר ע"י האלתור הקבוצתי הסוחף של הנשפנים, מההגשה הכנה והסגנונית של הרפרטואר ובעיקר מאהבה עמוקה לסגנון.
אנחנו מתגאים מאוד ברעננות שאנו מביאים לחומרים הישנים והמגוונים. לאחר עבודת מחקר רבה, נבחרו שירים שונים מתקופות שונות, שחלקם נכתב עוד במאה ה-19. בניסיון להיכנס לנעליהם של אבות הסגנון הקלאסי הזה, הנגנים נוברים בהקלטות הישנות כדי להבין את הסגנון לעומקו ודלות חומרים חדשים למופע. הרפרטואר העשיר של ההרכב, שמשלב בתוכו את הגוונים השונים של המוסיקה הזו.

כמו כל יצירה קלאסית, גם המוסיקה של ניו – אורלינס עמדה במבחן הזמן וכשמבוצעת היטב ממשיכה לרגש אנשים בגילאים שונים ברחבי העולם. חברי ההרכב הוכיחו זאת בהופעותיהם ברחבי הארץ.
התוצאה היא מגוון רחב של מוסיקה שמחה ועצובה, מוגשת כפי שכל מוסיקה צריכה להיות : בכנות ובאהבה גדולה.

נגנים :
אלי פרמינגר – חצוצרה, שימי גלעד – גיטרה, ארנון דה בוטון – טרומבון, גל דהאן – סקסופון וקלרינט, יואב קולומבוס – באס, יאיר זלצמן – תופים.

המיספייס של ניו אורלינס פאנקשן

 
Time: 21:30
Price: ₪ 0
ג'אז בצוללת: The New Orleans Function ג'אז בצוללת: The New Orleans Function

by: yellowsub


Tuesday Nov. 18, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

הקרנת הסרט

19:00 @ HaKatze
 

וגם כמובן 1+1 על כל הבר בין שש לתשע וחומוס משובח!

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0

by: hakatze


Tuesday Nov. 18, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

המִיה מארחת

21:00 @ Mia
 

אדי ניומן - ככל הנראה הברמן הטוב ביותר בארץ בא לעשות כבוד למִיה.

ברמן כמו שברמן צריך להיות!

 

5 דברים שלא ידעת על אדי ניומן:

1. עוסק במוזיקה מילדות ועורך מוזיקה שמתאימה למסעדות שבהן הוא עובד או יועץ.

2. זכה FREE STILE 99' - תחרות שאורגנה על ידי אקרמן, בחסות ביפיטר.

3. זכה באליפות ישראל בשנת 2000 בסגנון חופשי בחסות החברה הסקוטית.

4. הוא עבד בזנזיבר, טקמארו, קשמיר וטפאו.

5. דובר 5 שפות: עברית, ספרדית (שפת אם), אנגלית, צרפתית ופורטוגזית

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0
המִיה מארחתהמִיה מארחת

by: mia-bar


Tuesday Nov. 18, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

21:30 @ אברם Avram
 

 
Time: 21:30
Price: ₪ 0

by: AVRAM_CAFE


Tuesday Nov. 18, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

ערב בין לאומי בחסות לייבל הנויז טופט פרופט

21:00 @ אוגנדה Uganda
 

הופעות חיות +תיקלוטים

www.myspace.com/tophethprophet

פרטים בפלאייר ובאתר הלייבל:

http://www.topheth.org

 
Time: 21:00
Price: ₪ 30
ערב בין לאומי בחסות לייבל הנויז טופט פרופטערב בין לאומי בחסות לייבל הנויז טופט פרופט

by: uganda


Tuesday Nov. 18, 2008 - 20:30 Add to Google Calendar

MUSIC: Banjo-beating Bruce Brill

20:30 @ Off The Wall Comedy
 

Banjo-beating Bruce Brill
Bruce Brill has an uncanny ability to combine unlikely musical and cultural genres: Irish, Cowboy, and even Chinese with Hebrew and Jewish. Let's call it "Extreme Fusion." It's untraditional traditional folk music in combination with Brill's original award-winning songs. Some are profound, others "confound."  His act is both rib-tickling and thought-provoking. 

Location: Off The Wall Comedy Basement- 34 Ben Yehuda (corner of King George- down the stairs, near the Mashbir)

Entrance: 40nis (20nis students/soldiers/seniors) + 18nis drink minimum purchase
Info/reservations:
02-624-3218   www.israelcomedy.com

 
Time: 20:30
Price: ₪ 40nis (20nis students/soldiers/seniors) + 18nis drink minimum purchase

by: offthewall


Tuesday Nov. 18, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

סקינהד

21:00 @ המעבדה
 

תיאטרון תאיר מציג:סקינהד
מאת: דייויד גאו
בימוי:איל סלע
שחקנים:מנשה נוי (בתפקיד דניאל) הנרי דוד (בתפקיד מייקל)
עיצוב תפאורה: אבי שכוי עיצוב תאורה: עמיר ברנר
מוסיקה: אסף אמדורסקי

מחזה פרובוקטיבי ובעל עצמה, המספר על בחור ניאו-נאצי (סקינהד), מייקל דאוני, שעומד למשפט בגין רצח על רקע גזעני. דניאל דנקלמן, עורך דין יהודי ליברלי, מייצג את מייקל במשפט, לאחר שהתמנה על ידי המדינה.במהלך המשפט, על אף הניגודיות בין שתי הדמויות, נרקמת מערכת יחסים סבוכה ומאתגרת.
דרך דיאלוג מחוספס, חזיתי ואגריסיבי ובאמצעות מונולוגים ליריים ופסיכולוגים, הדמויות מחויבות לבחון את מצפונן, דעותיהן הקדומות ולהתמודד עם הפחדים הכי עמוקים שלהן.
המחזה מציג מסע של חיפוש וחיזוק הזהות של שתי הדמויות באופן מרתק, כנה ואמיתי.

 הסיפור קורה היום בישראל ובכל מדינה מערבית בעולם 

 שלישי 16.09 שעה 21:00 במעבדה

לפרטים נוספים- 02-6292000 www.maabada.org.il

 
Time: 21:00
Price: ₪ 50-70

by: lab2001


Wednesday Nov. 19, 2008 - 21.30 Add to Google Calendar

אלתרנטיבה

21.30 @ Mia
 

עופר גולני

גיטרות תוף בס ןטמבורין

וטקסטים

נטע אמיר

בס ושירה

 

 
Time: 21.30
Price: ₪

by: abu noam


Wednesday Nov. 19, 2008 - 19:00 Add to Google Calendar

חנן חבר

19:00 @ תמול שלשום
 

 

מראשית- שלוש מסות על שירה עברית ילידית
פרופ' חנן חבר ישוחח עם אריאל לוינסון על ספרו החדש מראשית
הדיון יעסוק בשירה העברית הילידית דרך שירתם של אסתר ראב, חיים גורי ומשה דור. במוקד השיחה תעמוד הזיקה בין הספרות לארץ ישראל והדרך בה השתמשו המשוררים בשירה כדי לממש את הפרויקט הציוני -  ליצור נוכחות במרחב האצישראלי דרך מילים ושפה חדשות.
פרופ' חנן חבר הוא מרצה בחוג לספרות עברית באוניברסיטה העברית
אריאל לוינסון הוא מבקר ספרות הכותב במקור ראשון

 
Time: 19:00
Price: ₪ 0
חנן חברחנן חבר

by: tmolshilshom


Wednesday Nov. 19, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

שוטטות חוזרת! אלכוהול בזול לסודנטים כל הלילה

21:00 @ התקליט
 

הפרוייקט של "רוח חדשה חוזר" ומתארח אצלנו ב"תקליט". כל מי שיציג תעודת סטודנט יזכה להנחת 1+1 על כל האלכוהול בבאר, או לגולדסטאר במחיר המגוחך של 16 לחצי ו-14 לשליש! בינתיים, בעל הבית רועי יתקלט לבאים מוסיקת רוח טוב מFאנק ודיסקו ועד ניו רייב ואלקטרו. הכי כיף אלכוהול בזול ומוסיקה של רועי

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0
שוטטות חוזרת! אלכוהול בזול לסודנטים כל הלילה שוטטות חוזרת! אלכוהול בזול לסודנטים כל הלילה

by: Stardust


Wednesday Nov. 19, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

LIVE/ACOUSTIC DAVID BENHART

21:00 @ HaKatze
 

דוד בינהרט בהופעה אקוסטית

 

http://stage.co.il/Authors/DavidBeinart

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0
LIVE/ACOUSTIC DAVID BENHARTLIVE/ACOUSTIC DAVID BENHART

by: hakatze


Wednesday Nov. 19, 2008 - 22:30 Add to Google Calendar

Gipsy party with DJ Balkadan

22:30 @ HaKatze
 

מסיבה צוענית עם די ג'יי בלקדן

 
Time: 22:30
Price: ₪ 0
Gipsy party with DJ BalkadanGipsy party with DJ Balkadan

by: hakatze


Wednesday Nov. 19, 2008 - 21:30 Add to Google Calendar

עופר גולני בהופעה - מוסיקה מקורית ותרגומים לשירי לאונרד כהן

21:30 @ Mia
 

אנרכיסט בכדי להיות דתי ממוסד -

מתחבר לבעל שם טוב אבל לא לרבנות

אבל אדם מאמין

בדיבור ישיר עם בורא העולם

ומתקשר את הסדנא לפטור מצה"ל

חי בירושלים ומופיע בגרמניה

כן... דובר גרמנית

יש פרק הודי ופרק הולנדי ותואר שני בתראפיה באמנויות

וחיית במה עם טריק ייחודי של תופים ברגליו וגיטרה ביד

ויוצר סדרתי - לפי סדר האלף בית

 
Time: 21:30
Price: ₪ 0
עופר גולני בהופעה - מוסיקה מקורית ותרגומים לשירי לאונרד כהןעופר גולני בהופעה - מוסיקה מקורית ותרגומים לשירי לאונרד כהן

by: mia-bar


Wednesday Nov. 19, 2008 - 21:00 Add to Google Calendar

שוטטות חוזרת! אלכוהול בזול לאללה לסטודנטים

21:00 @ פאב סטארדאסט
 

שוטטות לסטודנטים מבית רוח חדשה חוזר בפעם הראשונה השנה וכל מי שיציג תעודת סטודנט יקבל אלכוהול בזול. מה זה זול? מחירי האפי האוור על הבירות (גולדסטאר חצי ב14 ש"ח!) וגם 1+1 על כל האלכוהול בבאר!!! שווה. כל הלילה

 
Time: 21:00
Price: ₪ 0
שוטטות חוזרת! אלכוהול בזול לאללה לסטודנטיםשוטטות חוזרת! אלכוהול בזול לאללה לסטודנטים

by: Stardust


Wednesday Nov. 19, 2008 - 23:00 Add to Google Calendar

מארח את אנה בגותאם Dot

23:00 @ Gotham
 

!כניסה חינם

 
Time: 23:00
Price: ₪ 0

by: paco


Wednesday Nov. 19, 2008 - 18:30 Add to Google Calendar

אקדמיה קצת אחרת - מפגש עם תמר ג'וזנסקי

18:30 @ כיתה 2713 ברוח, הר הצופים
 

אקדמיה קצת אחרת - 60 שנות מחאה חברתית

והפעם- מפגש בנושא זכויות אדם ואזרח בישראל

עם תמר ג'וזנסקי, ח"כ לשעבר ומרצה באונ' בן-גוריון, במכללת ס&#